Kanal V

Künye

İmtiyaz Sahibi/Grantee
Mehmet  Okan Kaya
Mehmetokankaya@kanalv.com.tr

 

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief
Mehmet Uğur Törer
Ugurtorer@kanalv.com.tr

 

EDİTÖRLERİMİZ
Panda Sosyal Medya 
panda@kanalv.com.tr 

Özlem Haçat Soydan
Ozlem@kanalv.com.tr 

Gece Vardiyası Editörleri / Night Shift Editor
Berat Fevzi Kardelen
Berat.Fevzi@kanalv.com.tr

 

REKLAM
Bilal Özne    
Muhasebe@kanalv.com.tr

 

HUKUK DANIŞMANI 
Av. Ahmet Onaran

‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.

Kanalv.com.tr Anadolu Ajansı, İHA ve DHA Resmi abonesidir.

 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Onemsoft Haber Yazılımı Versiyon 3.0.0. Copyright © 2017. onemsoft haber yazılımı by onemsoft.com 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kanalv.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.