Kanal V
Parlak ve Beyaz Dişlere Sahip Olmanın Doğal Yöntemleri

Parlak ve Beyaz Dişlere Sahip Olmanın Doğal Yöntemleri

Parlak ve beyaz aynı zamanda da sağlıklı dişlere sahip olmayı elbette herkes ister. İşte evde doğal yöntemlerle parlak ve beyaz dişlere sahip olmanın yöntemleri...

Tuz Karbonat kadar etkili olmasa da diş eti iltihabı ve diş eti ödemlerine karşı etkilidir. Bir çay kaşığı karbonat, 1 çay kaşığı tuz ve 1 çay kaşığı sirkeyi karıştırıp fırça ile dişlerinize sürdüğünüzde etkili bir beyazlık sağlayabilirsiniz.

Bembeyaz dişleriniz olsun ister misiniz?

Karbonat Kürü 1 çay kaşığı karbonat ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağından oluşan karışıma, yarım limon sıkıp iyice karıştırın. Ortaya çıkan sıvıya fırçanızı batırarak dişinizi fırçalayın. Bunu haftada bir kez uyguladığınızda, dişleriniz beyazlarken, ağzınızdaki bakterilerden de kurtulacaksınız.

Bembeyaz dişleriniz olsun ister misiniz?

Gliserin Yine ağzınızı fırçalayıp bol suyla çalkalayın; ardından fırçanıza 2 damla gliserin damlatın ve dişlerinize sürün. Bakteri öldürme özelliği olan gliserin, diş çürüklerine karşıda etkili olacaktır.

Bembeyaz dişleriniz olsun ister misiniz?

Ada çayı dişlerinizi fırçalayıp ağzınızı iyice çalkalayın. Ardından bir çay kaşığı karbonat, 1 çay kaşığı ada çayı ve bir çay kaşığı tarçını iyice karıştırın. Bu işlemi her gece tekrarlayın. Çok değil 1 hafta içinde dişlerinizdeki beyazlığı fark edeceksiniz.

Bembeyaz dişleriniz olsun ister misiniz?

Sebzeler Lifli sebzeler yemekte diş beyazlığına sahip olmak için bir yöntemdir. Özellikle elma, salatalık, brokoli ve havucun diş temizleyici etkisi vardır.

Bembeyaz dişleriniz olsun ister misiniz?

Çilek Haftada bir kez olgun ve büyük bir çileği püre haline getirdikten sonra fırça ile dişlerinize sürün. Dişlerinizin her zamankinden daha fazla parlayacaktır.

Bembeyaz dişleriniz olsun ister misiniz?

 

Son olarak;

Elma Sirkesi Elma sirkesinin karbonat gibi dişlerdeki sararmalara neden olan diş plaklarını çözücü bir kimyasal etki oluşturduğu bilimsel olarak ta kanıtlanmış bir gerçektir. Bu nedenle kolaylıkla elma sirkesi diş beyazlatma amacıyla kullanılabilir.

 

SonhaberPotasyum eksikliği, kişinin kaslarında güçsüzlük ve yorgunluğun oluşmasına ve spor yaparken daha hızlı yorulmasına neden olur. Yaz aylarında tüketimi…

Uzmanlar, göbek yağlarından şikâyet edenler için hem bel bölgesini incelten hem de göbek yağlarını eriten yedi pratik çözüm sunuyor.

Brezilya’daki Campinas Üniversitesi’nden bilim insanları, kilo almaya neden olan iki etkeni keşfetti.

Kilo sorunu, daha da önemlisi sağlıklı beslenme ile ilgilenen hemen herkesin onayladığı bir model. Fazla kiloluluk veya obezite meselesine…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.