Kanal V
Çatlaklarınızı Görünmez Kılan İki Malzeme

Çatlaklarınızı Görünmez Kılan İki Malzeme

Çoğu zaman sık sık kilo alıp verme, hamilelik, cildin esnekliğini ve nem oranını kaybetmesi, genetik yatkınlıkların sonucu vücutta ortaya çıkan çatlaklar çoğu kadın için büyük sorun teşkil ediyor.

Kusursuz cilde sahip olmak isteyenlerin en büyük problemlerinden biri çatlaklara karşı etkili bir silah arıyorsanız bu 2 malzemeli doğal karışımı deneyerek çatlakları görünmez kılabilirsiniz.

Kalça, bacak içi, kol içi ve hatta göğüslerde bile görülebilen bu çatlaklar estetik olarak kadınları rahatsız ediyor.

Çatlaklardan tamamen kurtulmanın hem doğal hem de tıbben kanıtlanmış bir yolu yok. Ancak tamamen doğal malzemeleri kullanarak onları hafifletmek, neredeyse görünmez kılmak ve yeniden oluşmalarını önlemek mümkün. Eğer karışımda kullanılan maddelere alerjiniz varsa ya da hassas bir cilde sahipseniz önce doktorunuza danışmayı unutmayın!


İşte çatlakları görünmez hale getirmenize yardımcı olacak iki malzeme: Aloe vera ve Hindistan cevizi yağı

Aloe Veranın cilde faydaları Güneş nedeniyle oluşan yanık ve lekelenmelerin kısa sürede geçmesini sağlıyor. Kollajen üretimini artırıyor, bu da cildin yaşlanmasını geciktiriyor. Ciltte çeşitli kazalar nedeniyle oluşan yanık ve tahrişlere iyi geliyor.

Sivilcelerin daha hızlı yok olmasına yardımcı oluyor. Ciltte oluşan renk farklılıklarının hafiflemesini sağlıyor. Hindistan cevizi yağının cilde sağladığı faydalar ise şöyle: Cildinizin yağ ve nem dengesini sağlıyor. Varisli damarların oluşmasını engelliyor. Cildinizi güzelleştiriyor, sıkılaştırıyor, canlılık veriyor. Göz altındaki şişlikler indiriyor. Cilt yaralarının hızlı iyileşmesine yardımcı oluyor.

1/3 su bardağı aloe vera jel 1/2 su bardağı saf Hindistan cevizi yağı Esansiyel yağ (İsteğe bağlı)

 

sonhaber.inYakışıklı oyuncu Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay'ın aldığı kilolarla ilgili olarak "Her haliyle güzel ve ateşli." dedi.

Çok uğraşıyorsunuz fakat karın yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz? Bakın bunun sebebi 4'ünden biri olabilir !

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.