Kanal V
Çamaşır Suyu Kullananlar Dikkat! Kanser Yapıyor!

Çamaşır Suyu Kullananlar Dikkat! Kanser Yapıyor!

Yeni araştırmalara göre, ev temizliği için kullanılan çamaşır suyu ve benzeri temizlik malzemelerinin aşırı kullanımı, ölümcül akciğer kanserini tetikleyebiliyor.

Düzenli olarak bu güçlü kimyasal maddeleri içine çekenlerde, genellikle sigara içen kişilerde görülen, kronik akciğer rahatsızlıkları görülme riski 2 artıyor.

 

 

Bulgular hemşirelerde, temizlik görevlilerinde ve bu ürünlere günlük hayatında sıkça maruz kalan kişilerde görülmekte. Araştırmalar bu dezenfektanlara maruz kalan kişilerde astım ve solunum problemlerine dikkat çekerken bu ürünlerin kronik akciğer rahatsızlıklarına neden olduğuna yönelik araştırmalar yeni yeni ortaya çıkıyor.Atatürk Havalimanı'ndan Beyrut'a gitmek için havalanan THY uçağı, aynı anda inişe geçen polis helikopteriyle burun buruna geldi.

KOBİ’lerde e-Dönüşüm uygulamalarına geçişler hızlandı. 2017’de kesilen e-Fatura sayısının 400 milyona ulaşacağı tahmin ediliyor.

Yıldız Tilbe'nin 1984 yılında evlendiği Güngör Karahan'dan olan ve çok sevdiği Sezen Aksu'nun adını verdiği kızı, annesine benzerliğiyle dikkat…

Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın programına bağlanınca herkes şoke oldu. Sayan, Müge Anlı'ya göndermede bulunarak "O magazin programı…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.