Kanal V

Sağanak Yağmur Etkili Oldu

ANTALYA’DA DÜN AKŞAM SAATLERİNDE BAŞLAYAN VE GECE SÜREN SAĞANAK YAĞMUR KENT MERKEZİ VE BAZI İLÇELERDE HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ. BAZI ARAÇLAR BİRİKEN SULAR NEDENİYLE YOLLARDA KALDI.

Antalya da dün akşam saatlerinde sağanak şekilde başlayan yağmur ilerleyen saatlerde etkisini artırdı. 

Yağış nedeniyle bazı alt geçitlerde su birikintileri oluştu. 

Aspendos Bulvarı'ndan Havalimanı yoluna çıkan Cırnık alt geçidinde biriken su nedeniyle, bazı araçlar mahsur kaldı. Su içerisinde kalan araçlar vatandaşların yardımıyla bulundukları yerlerden çıkarıldı.

Manavgat İlçesi’nde de kuvvetli yağış, karayolu ve caddelerde su birikintileri oluşmasına, bazı araçların da mahsur kalmasına yol açtı.

D-400 karayolundaki Side Kavşağı ile Otogar Kavşağı arasında kalan bölümünde su birikintileri yüzünden mahsur kalan araçlar, çekiciler ve iş makineleri yardımıyla çekildi.

İlçedeki bazı mahallelerdeki binalarda küçük çapta su baskınları olduğu ve itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği öğrenildi.

Diğer yandan, meteoroloji bu gece ve sabah saatlerinden itibaren vatandaşların, ani sel, su baskını, yıldırım, hortum riski gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olması uyarısı yaptı.
 


Haber'e ait Video


Kripto para birimi olan Bitcoin'in fiyatı 10 bin dolara yaklaştı. Tüm dünyada alım satımı artan sanal para birimi Bitcoin…

ANTALYA’DA DÜZENLENEN 9. KÜRESEL GÜNEY-GÜNEY KALKINMA FUARI 2017'YE KATILAN IRAK'IN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ AL-ALAWİ, ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU'NU ZİYARET ETTİ.…

ANTALYA, ISPARTA VE BURDUR İLLERİNİ KAPSAYAN BATI AKDENİZ'DEN, 1 OCAK-19 KASIM 2017 ARASINDA YAKLAŞIK 341,6 MİLYON DOLARLIK YAŞ SEBZE…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.