Kanal V

Rus Turistler Çamur Banyosuyla Stres Atıyor

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE SICAKTAN BUNALAN TURİSTLER, GÜNÜN STRESİNİ HAVUZ VE ÇAMUR BANYOSUYLA ATIYOR. HAVA SICAKLIĞININ 32 DERECE ÖLÇÜLDÜĞÜ ALANYA'DA ÇAMUR BANYOLARI TURİSTLERİN GÖZDESİ OLDU.

Hava sıcaklığının 32 derece, nem oranının ise yüzde 47 ölçüldüğü Alanya'da tatil yapan turistler havuz ve su parklarını doldurdu. Konaklı Mahallesi’nde bulunan bir su parkına Isparta’dan özel olarak kayalar arasından çıkan kükürtlü doğal kaynak suyu ile getirilen kil karışımından oluşan özel çamur, Rus turistlerin gözdesi oldu.

Su parkında havuza girip eğlenen turistler, sıcaklığı 10-15 derece arasında değişen tuz odasında serinleyip, ardından çamur banyosu yaptı.

Vücutlarını çamurla kapladıktan sonra güneşte kurumasını bekleyen turistler, banyodan sonra kendilerini tekrar serin sulara attı.


Haber'e ait Video


Bir Amerikan giyim firmasının 425 dolar (1528 TL) satış fiyatı ile piyasaya sürdüğü "çamurlu kot" ABD'de sosyal medyada çok…

Adana'da heykeltıraş Ekin Erman, yaklaşık 300 öğrenciye, 750 kilogram çamurla hayallerini kurdukları şekilleri yapma imkanı tanıdı.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.