Kanal V

Ormanlık Alanda Erkek Cesedi Bulundu

ANTALYA'NIN KEMER İLÇESİ’NDE ORMANLIK ALANDA ERKEK CESEDİ BULUNDU. CESEDİN BİR YILI AŞKIN SÜREDİR KAYIP OLAN 22 YAŞINDAKİ OSMAN KIZMAZ’A AİT OLABİLECEĞİ İHTİMALİ ÜZERİNE TEŞHİS İÇİN HASTANEYE ÇAĞRILAN ABLASI FENALİK GEÇİRDİ.

Dün saat 18.00 sıralarında Kemer İlçesi, Merkez Mahallesi ormanlık alanda yürüyüşe çıkan bir Rus turist, yerde cesetle karşılaştı.

Turistin bilgilendirdiği rehberin ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler, uzun süre önce yaşamını yitirdiği belirlenen erkek cesedini inceledi.

Cesedin geçen yıl Ağustos ayından buyana kayıp olan Osman Kızmaz'a ait olabileceği ihtimali üzerinde duran polis, teşhis için abla Neşe Kızmaz'ı hastaneye çağırdı.

Neşe Kızmaz'a cesedin üzerinden çıkan özel eşyaları gösterildi. Fenalık geçiren kadın hastanenin acil servisinde tedaviye alındı.

Kemer cumhuriyet savcısının ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından ceset, kimlik tespiti için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.


Haber'e ait Video


KEMER BELEDİYESİ İLE ONUR AİR ARASINDA YAPILAN PROTOKOLLE KEMER LOGOSU YERLEŞTİRİLEN YOLCU UÇAĞI İLK SEFERİNİ YAPTI. MOSKOVA'DAN GELEN UÇAĞI…

ANTALYASPOR'UN PİLOT TAKIMI OLAN KEMERSPOR 2003'ÜN TÜRKİYE KUPASI'NDAKİ RAKİBİ BELLİ OLDU. 3. LİG'DEKİ TEMSİLCİMİZ, SİVASSPOR BELEDİYESPOR'LA BİR ÜST TUR…

Antalya'da yeni uygulanmaya başlanan motorize zabıta ekipleriyle denetleme, şimdi de Kemer'de mesai yaptı. Plajlarda etkin bir şekilde hizmet vermek…

Antalya’nın Kemer ilçesinde dalış için tekne turuna çıkan 40 turist, bindikleri teknenin alttan su alması sonucu ölümden döndü. Olay…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.