Kanal V

Ödül Töreninde OHAL ve Terör Öne Çıktı

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN GELENEKSEL ÖDÜL TÖRENİ DÜN AKŞAM GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 2016 YILINDA EN FAZLA VERGİ ÖDEYENLER İLE DÖVİZ KAZANDIRICI, İSTİHDAM SAĞLAYICI FAALİYETLERDE BULUNAN FİRMALARI ÖDÜLLENDİRDİĞİ, TÖRENDE, TERÖR VE OHAL ÖN PALANA ÇIKTI.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2016 yılında en fazla vergi ödeyenler ile döviz kazandırıcı, istihdam sağlayıcı faaliyetlerde bulunan firmaları ödüllendirdiği, Geleneksel Ödül Töreni, ATSO Atatürk Konferans Salonunda yapıldı.

Törene, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, MHP ve CHP Genel Başkan Yardımcıları, oda ve borsaların başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile iş, siyaset ve medya dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Törende konuşan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, ilk olarak OHAL ile ilgili konuştu.

Elvan Silahlı İnsansız Hava araçlarını eleştiren CHP'lilere de CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak'a bakarak cevap verdi.

Elvan "Türkiye güçlendikçe saldırılar artıyor"

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi başka ülkede olsaydı o ülkenin ekonomisi allak bullak olurdu” diyen Bakan Elvan, Türkiye güçlendikçe saldırıların arttığına dikkat çekti.

ATSO Başkanı Çetin “Teşvikler Yeni Kapılar Açtı”

ATSO Başkanı Davut Çetin'de konuşmasında hükümetin verdiği teşfiklerin yeni iş kapıları açtığına dikkat çekti. Çetin Antalya 2023 hedeflerinin hep birlikte gözden geçirilmesini ve bir Antalya Anayasası çıkarılmasını önerdi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkloğlu, yaşanan sıkıntıların birlik ve beraberlik olduğu sürece aşılacağına dikkat çekti.

 

Konuşmaların ardından Gelir Vergisi Tahakkuk, Temsilcilikler Gelir ve Kurumlar vergisi  Seyehat Acentaları Matrahı, İhracat döviz geliri matrah ve Antalya inovasyon ödülleri sahiplerine teslim edildi.


Haber'e ait Video


Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO tarafından son 7 yılda hayata geçirilen Yapı Malzemeleri, Gıda…

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, ağustos ayındaki enflasyon verilerinin son 9 yılın en…

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 2017 yılında ATSO Geleneksel Ödül Töreni” kapsamında ilk kez verilecek olan “Antalya…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.