Kanal V

Müdür Uzunkaya, Başkanlara Konuştu

ANTALYA ESNAF VE SANAATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ’NİN BU AYKİ TOPLANTISININ KONUĞU ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRÜ CELAL UZUNKAYA İDİ. EMNİYET TEŞKİLATININ YAŞADIĞI ZORLUKLAR VE KARŞILAŞILAN DURUMLARLA İLGİLİ KONUŞAN MÜDÜR UZUNKAYA, KENTTEKİ TRAFİK SORUNUNDAN, UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEYE, DOLANDIRICILIKTAN, TERÖR ÖRGÜTLERİNE KADAR TÜM SORULARA CEVAP VERDİ.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin bu haftaki konuğu Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya idi.

Kentte yaklaşık 75 bin üyeye sahip 75 oda başkanının katıldığı toplantıya AESOB Başkanı Adlıhan Dere ev sahipliği yaptı.

Günümüz teknolojisiyle devletin en üst makamlarına ihbar ve şikayetlerin kolaylıkla ulaşabildiğini hatırlatan Müdür Uzunkaya, vatandaşların 155’e yaptıkları ihbarları titizlikle incelediklerini söyledi.

İnsanların yıllar önce etrafta polis görmekten hoşlanmadığını dile getiren Uzunkaya, güvenliğin önemi arttıkça insanların etraflarında daha fazla polis görmek istediklerine dikkati çekti.

Müdür Uzunkaya, konuşmasında trafik başta olmak üzere kentin sorunlarına değindi.

Toplantı oda başkanlarının il emniyet müdürüne sorularıyla devam etti.


Haber'e ait Video


ANTALYA ESNAF VE SANTKARLAR ODALARI BİRLİĞİ TARİHİ DEMİRCİLER İÇİ ÇARŞISINDA YAPIMI TAMAMLANAN ESERLERİN TOPLU AÇILIŞINI, TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLARI…

Cumhurbaşkanlığı eski protokol uzmanı İhsan Ataöv, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Personeline protokol eğitimi verdi.

Antalya Vali Vekili Hüseyin Ece ve Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, 150 iş yerinin…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.