Kanal V

Hortum Seraları Yerle Bir Etti

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE AKŞAM SAATLERİNDE ANİDEN OLUŞAN HORTUM SERALARI YERLE BİR ETTİ. YAŞANAN HORTUM FELAKETİNDE ENERJİ NAKİL HATTLARIYLA BİRLİKTE ONLARCA SERA BÜYÜK ZARAR GÖRDÜ. HORTUMUN ŞOKUNU ATLATAN VATANDAŞLAR, ÜRÜNLERİNİ YAĞMURDAN KORUMAK İÇİN SERALARDA TAMİR ÇALIŞMASINA BAŞLADI.

Hortum felaketinin adresi, Kumluca ilçesi oldu. Dün akşam üzeri Mavikent Mahallesi'nde oluşn hortum, seraları vurdu.  Sakin havada aniden meydana gelen hortum, çok sayıda plastik ve cam seraya büyük oranda zarar verdi.

 

Seralar ile enerji nakil hatlarının da zarar gördüğü hortumda, vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı. Hortum sebebiyle elektriklerin de kesik olduğu mahallede elektrik dağıtım kurumu enerji nakil hatlarındaki hasarı gidermeye çalıştı. Vatandaşlar ise ürünlerinin olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için seralarını tamir etmeye başladı. 


Haber'e ait Video


Antalya’nın Alanya ilçesinde tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda 2 tabanca, 1 pompalı tüfek ile bunlara ait çok sayıda mermi ve…

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE ŞİDDETLİ YAĞMUR NEDENİYLE SU BASAN BİR ALT GEÇİTTE İKİ ARAÇ TAMAMEN SULAR ALTINDA KALDI. ARACI SULAR…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.