Kanal V

Engelli Öğrenciler ‘Yaz Okulu’nu Tamamladı

ÖZEL BÜYÜKŞEHİR ÖZEL EĞİTİM OKULU VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NİN ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÇOCUKLAR İÇİN DÜZENLEDİĞİ ÜCRETSİZ YAZ OKULU SONA ERDİ. YAZ OKULUNU BAŞARIYLA TAMAMLAYAN ÇOCUKLARA KATILIM BELGELERİ VERİLDİ.

Döşemealtı’nda hizmet veren Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, verimli bir tatil süreci geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen yaz okulunu tamamladı.

Engelli bireylerin sosyal becerilerini destekleyen ve gelişimlerine katkı sağlayan yaz okulunu başarı ile bitiren öğrencilere, belgelerini Okul Müdürü Aytekin Çabukça verdi.

Hem eğlenip hem de öğrenerek yaz tatillerini en verimli şekilde geçiren özel bireyler okulunda resim, müzik, spor, dans, seramik gibi branşlarda eğitim aldı.  

Özel bireyler birbirinden farklı etkinliklerle yazı doyasıya eğlenerek geçirdi.

Kapanış etkinliğinde öğrencilerin yaz okulu boyunca yaptığı eserler sunulurken, drama ve dans atölyesi öğrencilerinin gösterileri büyük beğeni topladı.


Haber'e ait Video


Antalya'da 7 çocukları bulunan 65 yaşındaki Yaşar Korkulu ve aynı yaştaki Rabia Erçetin çifti, gelini H.K. tarafından dolandırıldıklarını öne…

SIRADAKİ HABERİMİZ BİR AZMİN HİKAYESİ. ISPARTA'DA YAŞAYAN VE DOĞUŞTAN YÜZDE 62 GÖRME ENGELLİ 21 YAŞINDAKİ RÜMEYSA KARADUMAN, ENGELLİLERE YÖNELİK…

Türkiye Görme Engelliler Judo Turnuvası Şampiyonu Batmanlı Muhammed Tuğrut, Türkiye’yi Avrupa ve Dünya Şampiyonaları ile Olimpiyatlar’da temsil etmek istiyor.…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.