Kanal V

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diplomasi Trafiği

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN DÜN YOĞUN BİR DİPLOMASİ TRAFİĞİ YAŞADI. ERDOĞAN İLK OLARAK CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNDE MOLDOVA PARLAMENTOSU BAŞKANI VE HEYETİNİ, ARDINDANDA KUVEYT BAŞBAKANI AL SABAH'I AĞIRLADI. ERDOĞAN BUGÜN DE KATAR EMİRİ AL SANİ'Yİ KABUL EDECEK.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün akşam iki önemli konuğunu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırladı.

Erdoğan'ın ilk konuğu Kuveyt Başbakanı Şeyh Al Sabah'ı oldu. Erdoğan Al Sabah'ı Külliye girişinde karşıladı.

Al Sabah beraberindeki heyetle birlikte geldiği Ankara'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ikili bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede iki ülke arasındaki ilişkileri değerlendirdi.

Erdoğan'ın ikinci konuğu ise Moldova Parlamentosu Başkanı Andrian Candu oldu. Beraberindeki heyet ile Külliyeye gelen konuk başkanı Erdoğan karşıladı.

Katar Emiri Al Sani, Türkiye'ye Geliyor

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, yarın Türkiye'ye bir çalışma ziyareti gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Katar Emiri Al Sani arasında ziyaret dolayısıyla gerçekleştirilecek görüşmelerde, Katar'la ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel ve uluslararası gelişmeler de ele alınacak.


Haber'e ait Video


CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, KAZAKİSTAN'IN BAŞKENTİ ASTANA'DAKİ İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI 1. BİLİM VE TEKNOLOJİ ZİRVESİ'NE KATILDI. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KONUŞMASINDA,…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde il, ilçe ve belde belediye başkanlarıyla buluşacak.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, ‘BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI’NDA KONUŞTU. ERDOĞAN'IN GÜNDEMİNDE BELEDİYE BAŞKANLARINA HİTABININ DIŞINDA SİYASET GÜNDEMİNE…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.