Kanal V

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Parti İstişare Toplantısı’nda Konuştu

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, AK PARTİ 26. İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISININ KAPANIŞINDA KONUŞTU. TÜRKİYE’NİN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜYLE İLGİLİ GİRİŞİMLERİNİN SONUÇ VERMEYE BAŞLADIĞINI BELİRTEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, FETÖ ŞÜPHELİLERİNİN SIĞINDIĞI ÜLKERE “BİZDEN İSTEDİKLERİNİZİ ALABİLMENİZ İÇİN BİZİM İSTEDİKLERİMİZİ VERİN” MESAJINI VERDİ.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen Ak Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın kapanış töreninde konuştu. 15 Temmuz’un ardından FETÖ ile ilgili girişimlerinin sonuç vermeye başladığını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ’ nün sapkın bir hale geldiğini anlattı.

“Bizden İstediklerinizi Alabilmeniz İçin İstediklerimizi Verin”

İrtica adı altında diğer ülkelere kaçan FETÖ şüphelileriyle ilgili konuşan Erdoğan, teröristlere kucak açan ülkelere tepki gösterdi.

Suriye ve Irak’a Müdahale

Türkiye’nin Suriye ve Irak’taki gelişmelerle ilgilenmesine itiraz eden ülkelere de seslenen Erdoğan gerekçelerini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan şuan Özgür Suriye Ordusuyla birlikte süren operasyon konusunda bilgiler verdi


Haber'e ait Video

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.