Kanal V

Chp'li Erol'dan Eski Vekillere Eleştiri

CHP'NİN 94'ÜNCÜ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, MURATPAŞA BELEDİYESİ'NDE DÜZENLENEN TOPLANTIYA, CHP'NİN ANTALYA MİLLETVEKİLLERİNİN YANI SIRA, CHP TUNCELİ MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL'DA KATILDI. EROL YAPTIĞI KONUŞMADA CHP'NİN LİDER PARTİSİ OLMADIĞINI BELİRTİP ESKİ CHP'Lİ MİLLETVEKİLLERİNİ ELEŞTİRDİ.

CHP'nin 94'üncü Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında, Muratpaşa Belediyesi'nde Düzenlenen Toplantıya katılan CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, eski CHP milletvekillerini eliştirdi.

Toplantıya Erol'un yanı sıra Antalya Milletvekilleri ile Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP İl Başkanı Mustafa Erdem ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Gürsel Erol, özellikle 16 Nisan'da yapılan referandum sonrasında, partinin ideoloik temeller üzerinde hem söylemleri, hem de programlarla ilgili ve kadroların yenilenmesi gerektiğini söyledi.

CHP'nin lider partisi olmadığını da sözlerine ekleyen Gürsel Erol, CHP'nin bir kadro partisi olduğunun da altını çizdi. 

CHP'li Erol konuşmasında eski CHP Milletvekillerini gelip geçiciydiler diyerek eleştirdi. 

Konuşmaların ardından katılımcılara plaket verildi ve ardından müzik dinletisi yapıldı.


Haber'e ait Video


CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Bayram namazını dedesinin de imamlık yaptığı Tekeli Mehmet Paşa Camii'nde…

AK Parti heyetinin CHP'ye yaptığı Kurban Bayramı ziyaretinde OHAL ve dokunulmazlıkların kaldırılması konuları gündeme geldi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.