Kanal V

CHP Genel Başkanı Burdur'da

BİR DİZİ ZİYARET VE AÇILIŞ İÇİN BURDUR’A GELEN CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, HİZMET KAMPÜSÜ’NÜN AÇILIŞINI GERÇEKYEŞTİRDİ. FEVZİ ÇAKMAK VE ATATÜRK MAHALLELERİNİN DÜZENLEDİĞİ GÖNÜL SOFRASI’NDA İFTAR YEMEĞİNE KATILAN KILIÇDAROĞLU, 15 TEMMUZ KALKIŞMASINDA ŞEHİT DÜŞEN ŞEHİT ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR’İN KIZ KARDEŞİ ELİF SERİN’İN EŞİ SUAT SERİN’İN MASASINA OTURDU.

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Burdur Belediyesi Sultandere Hizmet Kampüsü açılışına katıldı.

Çiçeklerle karşılanan Kılıçdaroğlu, kalabalığı selamladı ve gençlerin özçekim isteğini geri çevirmedi. Kılıçdaroğlu açılışta yaptığı konuşmada, belediye başkanlarının borç alabileceğini ama hesabını vermesi gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu Hizmet Kampüsü’nün açılışının ardından Fevzi Çakmak ve Atatürk mahallelerinin düzenlediği Gönül Sofrası’nda iftar yemeğine katıldı. 

Çiçeklerle karşılanan Kılıçdaroğlu, kalabalığı selamladı ve gençlerin özçekim isteğini geri çevirmedi. 

Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz kalkışmasında şehit düşen şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in kız kardeşi Elif Serin’in eşi Suat Serin’in masasına oturdu. Bir şehit annesi ve Suat Serin’in arasına oturan Kılıçdaroğlu’na özellikle kadınlar fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.