Kanal V

Başkan Türel'den Çalkaya Müjdesi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, ANTALYA’NIN KANAYAN YARALARINDAN BİRİ OLAN ÇALKAYA’DAKİ MÜLKİYET PROBLEMİNİN ÇÖZÜLMESİ KONUSUNDA MÜJDEYİ VERDİ. ARTIK BU İŞ ÇÖZÜLDÜĞÜNÜ BELİRTEN BAŞKAN TÜREL, BİR PLAN UYGULAMASIYLA TAPULARIN ÜSTÜNDEKİ ŞERHLER KALKACAĞINI SÖYLEDİ.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 30 senedir çözülemeyen Altıntaş-Güzelyurt mülkiyet problemi ile ilgili Maliye Bakanlığı'nda görüşmeleirn yapıldığını, Güzelyurt’ta yapılacak plan uygulamasıyla tapuların üstündeki şerhlerin kalkalacağını ifade etti. 

Tapuların Üzerindeki Şerhler Kalkıyor 

Başkan Türel, Çalkaya diye bilinen Altıntaş-Güzelyurt problemini çözeceğiz diye söz verdiğimizde pek çok kişinin bu söze inanmadığını ifade etti. 

Başkan Türel, göreve geldiği süre içinde Aksu'ya büyük yatırımlar yaptıklarınıi yapılan yatırımların Aksu'nun katma değerini arttırdığını kaydetti. 


Haber'e ait Video


Antalya Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarının hangi duraktan ne zaman geçeceğini SMS ve telefonla vatandaşlara bildiren yeni bir uygulama…

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da hasta ve hasta yakınlarının barınma ihtiyacını karşılamak üzere 5 yıldızlı otel konforunda sosyal tesisin temelini…

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya ve Gündoğmuş yaylalarına ulaşımda büyük önem taşıyan Taşatan yolundaki ikinci etap asfalt çalışmalarında sona geldi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.