Kanal V

Asılsız Rehin Alma İhbarı Korkuttu

Bir gencin annesinin evde rehin alındığını ihbar etmesi polisi alarma geçirdi. Özel Harekat Polisleri operasyon hazırlığını yaptı ve verilen adresteki eve kapısını koçbaşı ile kırarak girdi. Eve giren polis gördüğü manzara karşısında şaşkındı, çünkü ihbar asılsız ve ev boştu.

Bir kadınını rehin alındığı ihbarı polisi harekete geçirdi ve hazırlıkları yapan özel harekat polisleri, verilen adrese operasyon düzenledi.Olay, dün Muratpaşa ilçesi Üçgen Mahallesi'nde bir apartmanın 6’ncı katında meydana geldi.

Bir gencin annesinin evde bir kişi tarafından rehin alındığı ihbarında bulunması üzerine bölgeye çok sayıda polis sevk edildi.Kapıyı çalan ekipler sonuç alamayınca özel harekat polisinden destek istendi. Bir ekibin de balkondan girmesi için merdivenli itfaiye çağrıldı.

Çalışmaları meraklı bakışlarla izleyen kalabalığı polis güçlükle dağıttı.Olay yerinin güvenlik şeridiyle kapatılması ve gerekli önlemlerin alınmasının ardından kapı koçbaşı ile kırılarak daireye girildi.

İtfaiyenin merdivenli sepeti ile balkona ilerleyen iki özel harekat polisi ise, dairenin boş çıkmasının ardından geri döndürüldü. Çalışmalar sırasında ihbarı yapan gencin yanlışlıkla eli kesildi ve ambulansta tedaviye alındı.

Dairenin boş çıkmasının ardından ekipler normale döndü. Polis ihbarı yapan gencin ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü.


Haber'e ait Video


MERSİN'de, bu sabah polise yapılan bombalı saldırıda 2 polis yaralandı.

BURSA'da, HDP'nin düzenlediği mitingde konuşan Diyarbakır Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, 16 Nisan'da yapılacak referandumda 'hayır' oyu verilmesini istedi.

10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla polis şehitliğinde anma töreni düzenlendi.

TUNCELİ'DE İÇİNDE 7 POLİS MEMURU, 1 HAKİM, 1 ASTSUBAY VE 3 MÜRETTEBATIN BULUNDUĞU SİKORSKY S-70 TİPİ HELİKOPTER, OLUMSUZ HAVA…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.