Kanal V

Asansör Kazasında 2 İşçi Yaralandı

ANTALYA’DA TAMİR ESNASINDA ASANSÖRÜN DÜŞMESİ SONUCU 2 İŞÇİ YARALANDI. ASANSÖRÜN ALTINDA EZİLMEKTEN SON ANDA KURTULAN İŞÇİLERDEN BİRİ TELEFONLA AĞABEYİNİ ARAYIP YARDIM İSTEDİ.

Olay, Muratpaşa İlçesi, Kızıltoprak Mahallesi’nde yaşandı. 

Asansör tamircisi 24 yaşındaki Serkan Karabacak ve 17 yaşındaki Emircan H. arızalanan asansörü tamir etmek için 954. Sokak’taki siteye geldi. . 

Emircan H.1. kattaki asansörün içinde beklediği sırada Serkan Karabacak ise zemin kattaki asansör boşluğunda tamire başladı. 

İddiaya göre asansör, halatlarının kopması sonucu boşluğa düştü. Asansörün altında ezilmekten son anda kurtulan Karabacak, hemen ağabeyini yardım istedi. Gürültüyü duyarak evlerinden dışarı çıkan bina sakinleri de itfaiye ve sağlık ekiplerini aradı. 

İtfaiye Serkan Karabacak’ı yaklaşık 1.5 saat süren çalışmanın ardından sıkıştığı yerden kurtardı. Serkan Karabacak ve asansörün içinde olduğu için düşme sırasında hafif yaralanan Emircan H. ambulansla Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.


Haber'e ait Video


TOPLU YAŞAM ALANLARINDA, AVM'LERDE, KURUM VE KURULUŞLARDA SÜREKLİ ASANSÖR KULLANIYORUZ. TEREDDÜT ETMEDEN BİNİYORUZ BİNMESİNE AMA ACABA O ASANSÖRÜN BAKIMI…

Trabzon'un Akçaabat İlçesi’nde tatlı imalathanesinde çalışan 39 yaşındaki Emine Demirci yük asansörünün kabini ile duvar arasında sıkışarak yaşamını yitirdi

İzmit'te, fırında çalışan 19 yaşındaki Ali Doğan Akdeniz, asansör ile duvar arasında sıkışarak yaşamını yitirdi. Acı haberi alan baba…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.