Kanal V

1500 Kişilik Aşevi Hizmete Girdi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ALANYA İLÇESİ’NDE 1500 KİŞİ KAPASİTELİ AŞEVİNİ HİZMETE AÇTI. ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU BELEDİYELERİN ARTIK SOSYAL HİZMETLER ALANINDA HİZMETLERİNİ ARTIRDIĞINI DİLE GETİRİRKEN, BAŞKAN MENDERES TÜREL AŞEVİ SAYESİNDE 800 EVE SICAK YEMEK GİDECEĞİ MÜJDESİNİ VERDİ.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da hizmete sunduğu 1500 kişi kapasiteli aşevinin resmi açılışı törenle yapıldı. Açılışa, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ve vatandaşlar katıldı. 11Antalya Valisi Münir Karaloğlu, artık belediyeciliğin sadece altyapıyı, üst yapıyı yapmak olmadığını belirtti.

800 Eve Sıcak Yemek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ilçede şuan da 150 eve sıcak yemek gönderildiğini belirterek yeni tesis   sayesinde bu sayının 5 katına çıkacağını anlattı.Başkan Türel, belediyenin sürdürdüğü sosyal projeler hakkında bilgiler de verdi.

 

Bakan Çavuşoğlu Telefonla Katıldı


Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da açılışa telefonla bağlanarak, Alanyalıları selamladı. Açılışın ardından tesisi gezen Vali Karaloğlu, Başkan Türel ve protokol, daha sonra vatandaşlara aşure dağıttı.


Haber'e ait Video

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.