Kanal V
Ünlü Stil Danışmanı Eliz Sakuçoğlu'nun Kız Kardeşi Cinsiyet Değiştirdi!

Ünlü Stil Danışmanı Eliz Sakuçoğlu'nun Kız Kardeşi Cinsiyet Değiştirdi!

Verdiği röportajda tek eşliliğe inanmadığını belirten ünlü stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu'nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu'nun ameliyatla erkek olduğu ortaya çıktı.

Türkiye bir dönem Rüzgar Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirip erkek olmasını günlerce konuşmuştu. Şimdi ise Eliz Sakuçoğlu'nun kız kardeşinin cinsiyet değiştirmesi magazin gündemine bomba gibi düştü.

SAKUÇOĞLU'NUN KIZ KARDEŞİ CİNSİYET DEĞİŞTİRDİ
 

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda "Aldatılmayı her türlü kabul ederim. Tek gecelik ilişki yaşayabilirim" sözleriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu, şimdi ise kız kardeşinin cinsiyet değiştirmesiyle gündeme geldi.

YENİ İSMİ POYRAZ

 

Elif Sakuçoğlu'nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu'nun ameliyatla erkek olduğu ve ismini ise Poyraz Sakuçoğlu olarak değiştirdiği ortaya çıktı.

YAŞADIĞI DEĞİŞİMİ BU SÖZLERLE ANLATTI

 

Duygu Sakuçoğlu, Instagram hesabından yaşadığı değişimi de anlatmayı ihmal etmedi. Paylaştığı fotoğrafın üstüne "Welcome Poyraz" yazan Sakuçoğlu, "1 sene sonunda yaşamak istediğim hayatı, istediğim şekilde sürdürmeye karar verdim. Ki bu da cinsiyetimi değiştirmek anlamına geliyordu. Aksi şekilde yaşamanın mümkün olmadığı durumlarda bu değişikler olur. Geçtiğimiz 12 ay içinde ben, içimi dışımla eşleştirdim. Yoluma içimde her zaman hissettiğim erkek olarak devam edeceğim. Benim için artık kendi cinsiyetimi yaşama zamanı. Bu yeni bir başlangıç. Hayatımda yeni bir bölüm var yazılmayı bekleyen." diye yazdı.Ünlü isimlere zor soruları ve gündem yaratan çıkışlarıyla dikkatleri üzerine çeken Hülya Avşar, bu hafta konuk edeceği Eser Yenenler'i…

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, önceki akşam eski sevgilisi Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’le pişti oldu. Akçıl, ‘Onu görmemek mümkün değil’…

Ünlü isimlerin Photoshop'la olan sınavı sosyal medya takipçilerinin gözünden kaçmıyor...

Recep İvedik serisiyle yakaladığı başarıyı yeni filminde yakalayamayan Şahan Gökbakar, büyük bir hüsran yaşadı. Şahan'ın yeni filmi Kayhan, Kıvanç…

Survivor izleyicisi, Turabi ve Adem arasında yaşanan kavganın görüntülerini yayınlaması için Acun Ilıcalı'yı mesaj yağmuruna tuttu.

Sosyal medya hesabından taksi - Uber tartışmasıyla ilgili açıklamada bulunan Demet Akalın, "Medeniyeti kabul etmeyeceğim. Ben taksiciyim" dedi.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.