Kanal V
Ünlü Şarkıcı Çıldırdı: Aşağılık, Şerefsiz!

Ünlü Şarkıcı Çıldırdı: Aşağılık, Şerefsiz!

Üsküdar'da önünden geçen kediye silahla ateş eden kişiye sosyal medya hesabından tepki gösteren Reyhan Karaca, "Aşağılık, şerefsiz" ifadelerine yer verdi.

Şarkıcı Reyhan Karaca, sosyal medya hesabından Üsküdar'da kediye ateş eden adam hakkında bir paylaşımda bulundu.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Üsküdar'da üç gün önce eli silahlı bir kişi telefonla konuştuğu sırada belinden çıkardığı silahla önünden geçmekte olan kediye iki el ateş etti. Olay anının görüntüleri haber bültenlerine ve ardından da sosyal medyaya düştü.

BİR TEPKİ DE REYHAN KARACA'DAN

Herkesin tepkisini çeken ve infial yaratan bu görüntülere bir tepki de şarkıcı Reyhan Karaca'dan geldi. Hakan Altun'un babasının cenaze töreninde selfie çeken bir kadının telefonuna el koyarak gündeme gelen Reyhan Karaca kediye kurşun sıkan kişi hakkında hislerini gösteren bir metin paylaştı.

 

MilliyetÜnlü sunucu Tanem Sivar, "Can güvenliğimiz yok." diyerek iki köpeğini öldürmekle suçladığı komşularının evlerine ateş açtığını söyledi.

26 yaşındaki Britanyalı sporcu Jamie MacDonald beyin kanserine yenik düştü. Haber İngiliz basınında son dakika olarak duyuruldu.

İtalya'da yayınlanan Big Borther'da meşhur olan Belen Etchart, İnterli futbolcu İcardi'nin kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu belirterek "Mesajlar iltifat için…

13 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

13 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.