Kanal V
Ünlü Komedyenin Oğlu, Aleyna Tilki'nin Numarasını İstedi!

Ünlü Komedyenin Oğlu, Aleyna Tilki'nin Numarasını İstedi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal, babasından son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Aleyna Tilki'nin cep telefonu numarasını istedi.

Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal, babasından Aleyna Tilki'nin cep telefonu numarasını istedi. Oğlunun bu isteği karşısında büyük şaşkınlık yaşayan ünlü komedyen, "Oğlum bu kadar erken başlamaya gerek yok, o da seninle beraber büyüyecek" karşılığını verdi.

SALONU KAHKAHAYA BOĞDU

Brand Week Istanbul etkinliği kapsamında Zorlu PSM'de konuşma yapan Cem Yılmaz, yine esprileriyle güldürdü. Arçelik'in davetlisi olan şovmen, geçmişte marka yüzünden yoksulluk çektiklerini anlattı. Yılmaz, "Babam, 60'lı yıllarda tel dolap üretiyordu. Arçelik'in piyasaya girmesiyle işlerimiz mahvoldu. Bana 'Sen komediye yüklen, abin edebiyata baksın, kız kardeşini de komedyene veririz' dedi" sözleriyle salonu kahkahaya boğdu.

"ALEYNA TİLKİ'NİN CEP TELEFONU NUMARASI VAR MI?"

Beş yaşındaki oğlu Kemal'den de söz eden Cem Yılmaz, minik çocuğun kendisine beş kez "Baba, hafızanda Aleyna Tilki'nin cep telefonu numarası var mı?" diye sorduğunu belirtti. Oğlunun bu sorusu karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını belirten ünlü komedyen, "Oğlum bu kadar erken başlamaya gerek yok. Aleyna Tilki, orada duruyor. O da seninle beraber büyüyecek" cevabını verdiğini belirtti.

RAKİPLERE TAŞ

Şovmen, rakiplerine de göndermede bulunarak şu ifadelere yer verdi: "İşimin zor kısmı, motivasyonumu kaybetme riski. Rakipsizlik meselesi aslında hiç lezzetli değil."İki şarkı ile toplamda 550 milyona yakın tıklanma alan Aleyna Tilki, albüm çıkarmadan Youtube'den önemli paralar kazandı.

Önceki akşam Kuru Çeşme'de bir mekan çıkışı görüntülenen Aleyna Tilki, hakkında 'şımarık' denmesiyle ilgili "önemli olan hangi sözleri dikkate…

'Yalaza' dizisinde rol alan ‘türkülerin prensi’ Ünal Zorer, Aleyna Tilki’nin türkü söylerken hakkını verdiğini belirterek, "Aleyna’nın sesi çok güzel.…

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.