Kanal V
Ünlü Çiftlerden Yok Artık Dedirten Hediyeler!

Ünlü Çiftlerden Yok Artık Dedirten Hediyeler!

Ünlülerden sevgililerine ve eşlerine yok artık dedirten 5 hediye.

Mariah Carey’in boşandığı eşi Nick Cannon ünlü yıldız için 70.000 dolar değerinde tamamen ona özel hazırlanmış pembe bir Porsche Cayenne almıştı. (Advertorial)

Beyonce, kocası Jay-Z için 40 milyon dolar değerinde jet aldı. 15 kişilik jetin içinde bir adet oturma odası, yatak odası, mutfak ve 2 banyo yer alıyor.

Onlarınki biten bir bir evlilik olsa da mutlu günlerinden akıllarda Angelina Jolie’nin eşi Brad Pitt için aldığı helikopter kaldı. 1.6 milyon dolarlık helikopter en pahalı nişan hediyelerinden biri olarak tarihteki yerini aldı.

Katy Perry, eski eşi Russell Brand’in 35. yaş gününde, Richard Branson’ın uzaya yolculuk girişimi Virgin Galactic’ten 200.000 dolarlık bilet hediye etmişti.

Justin Bieber’dan Selena Gomez’e sıra dışı hediye. Henüz 17 yaşındayken Los Angeles’taki meşhur 20.000 kişi kapasiteli Staples Center’ı kapatıp sevgilisiyle baş başa yemek yiyip Titanic’i izlemişti.Sıla ve Ahmet Kural'ın ayrılıkları hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Kıskançlık krizine giren Ahmet Kural'ın, Sıla'ya tokat attığı,…

Ahmet Kural, önceki gün Levent’te, PTT binası önünde buluştuğu kişiyle bir evrak incelerken görüntülendi.

8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sıralamasında…

Kaynak: Hürriyet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.