Kanal V
Ünlü Çiftin Kızı Oyuncu Oldu!

Ünlü Çiftin Kızı Oyuncu Oldu!

Başrollerini Robert De Niro ve Dustin Hoffman’ın paylaştıkları “Meet the Parents” filminden esinlenerek kaleme alınan “Damadım Olur Musun” oyununun galası, geçtiğimiz akşam ünlü isimlerin katılımıyla Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yapıldı.

Tipik bir Türk aile komedisi olarak yeniden yazılan oyunun gala gecesine; Haldun Dormen, Ali- Aysun Kocatepe ve annesi Ayten İnöntepe, İsmail Düvenci gibi birçok ünlü ismin yanı sıra iş ve cemiyet dünyasının tanınmış simaları katıldı.

Ünlü çiftin kızı oyuncu oldu
İki perdelik komedi oyunu “Damadım Olur Musun”da; Nuri Gökaşan, İpek Tenolcay, Özdemir Çiftçioğlu, Ayşe Erbulak, İlkyaz Kocatepe ve Berkay Şanveren gibi oyuncular rol alıyor.

Ünlü çiftin kızı oyuncu oldu
Ali- Aysun Kocatepe kızları İlkyaz'ı en ön sıradan izledi. 1990 doğumlu olan İlyaz Kocatepe, İstanbul Bilgi Üniversitesi sinema ve Televizyon Bölümü mezunu.

Ünlü çiftin kızı oyuncu oldu

Ünlü çiftin kızı oyuncu oldu

 Uzun zamandır aşk yaşayan Tümer Metin ve oyuncu sevgilisi Gamze Topuz kavga etti. Ünlü futbolcu sevgilisi Gamze Topuz ile…

Geçtiğimiz günlerde "Birbirimize çok güveniyoruz, aşığız" pozu veren Tümer Metin ve Gamze Topuz'a nazar değdi. İkili, sokak ortasında kavga…

ABD’li şarkıcı John Legend, eşi Chrissy Teigen ile boşanacağı yönündeki iddialara, instagram'da paylaştığı romantik bir kareyle cevap verdi.

Sunucu Özge Uzun, 2014 yılında tek celsede boşandığı eşi Volkan Üst ile ikinci kez nikah masasına oturdu.

Elçin Sangu ile Barış Arduç'un başrolünü oynadıkları 'Mutluluk Zamanıl'ın, Heybeliada'daki çekimleri sırasında yakınlaştıkları iddia edildi.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.