Kanal V
Tatlıses'in Oğlu İdo'nun Dansı, Sosyal Medyanın Gündeminde Yer Aldı!

Tatlıses'in Oğlu İdo'nun Dansı, Sosyal Medyanın Gündeminde Yer Aldı!

Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen İdo Tatlıses, konserinde sergilediği dans performansıyla sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı.

 İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun bir konserde çekilmiş görüntüleri sosyal medyada büyük bir hızla yayıldı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

 İdo Tatlıses'in konserde sergilediği dans performansı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ayrıca hem dans edip hem şarkı söylemeye çalışan İdo'nun detone olması da dikkat çekti.

"İLİŞKİLERİMİ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORDUK"

Öte yandan İdo Tatlıses geçen günlerde verdiği bir röportajda şu açıklamalarıyla gündeme gelmişti: "İlişkilerimi üç kişi yaşıyorduk; korumam, ben ve kız arkadaşım (gülüyor). Kızla baştan konuşuyordum, "Korumamla anlaşacaksan, benimle de anlaşabilirsin" diye. 18 yaşıma kadar bu böyle sürdü. Ehliyetimi aldım ve babamdan tek istediğim, korumalarımdan ayrılmak oldu. Sağ olsun, isteğimi yerine getirdi. Ardından o kaza başımıza geldi. Devlet yeniden koruma vermek istedi ama kabul etmedim. 18 yaşından sonra "Her şey Allah'tan" deyip yola çıktım."

kaynak:sondakika

 ÜNLÜ şarkıcı İbrahim Tatlıses'in Kuşadası ve Bodrum'daki otelleri için çeşitli işleri yaptığını, resmi işlemler için onlarca kez vekalet aldığını…

Suriyeli bir kız çocuğunun karnını doyuran İbrahim Tatlıses, "Gelin birlik olalım, bu gariplerin zehir olmuş dünyalarını biz de zehir…

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, kız arkadaşıyla gece kulübünde sarmaş dolaş eğlenirken yakalandı.

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.