Kanal V
Şantaj Davası Sonuçlandı!

Şantaj Davası Sonuçlandı!

Milan'da forma giyen başarılı futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun şantaj davası sonuçlandı.

Şarkıcı Anita Latifi (21) bir basın mensubu ile birlik olup, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'dan şantajla 250 bin Euro para istemişti. İlişki yaşadıktan sonra ayrıldığı Hakan Çalhanoğlu'nu arayan Latifi, "Senden hamileyim. 250 bin Euro verirsen kürtaj yapacağım. Aksi taktirde basına her şeyi anlatırım" demişti. Hakan Çalhanoğlu'nun şikayeti üzerine yapılan soruşturmanın ardından açılan davanın ilk duruşması Düsseldorf'ta görüldü.

 İlk duruşmada taraflar hazır bulundu. Şarkıcı Anita Latifi'ye yalancı şahitlik yapma ve milli futbolcuya itiraf atma gerekçesiyle 70 saat sosyal hizmetlerde görev yapma cezası verildi. La Gazzetta dello Sport "Yalan söylemiş! Hakan’ı suçlayan şarkıcı cezalandırıldı" başlığı ile yer verdiği haberde, hamile kaldığını iddia ederek Milan'lı futbolcudan para talep eden ve bu olay sonrasında kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Latifi'nin iftira attığı ortaya çıktı.

Hakan Çalhanoğlu aklandı!Milan'da forma giyen başarılı futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun şantaj davası sonuçlandı.Magazin - 05.01.2018 15:44Şarkıcı Anita Latifi (21) bir basın mensubu ile birlik olup, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'dan şantajla 250 bin Euro para istemişti. İlişki yaşadıktan sonra ayrıldığı Hakan Çalhanoğlu'nu arayan Latifi, "Senden hamileyim. 250 bin Euro verirsen kürtaj yapacağım. Aksi taktirde basına her şeyi anlatırım" demişti.

Hakan Çalhanoğlu'nun şikayeti üzerine yapılan soruşturmanın ardından açılan davanın ilk duruşması Düsseldorf'ta görüldü. İlk duruşmada taraflar hazır bulundu. Şarkıcı Anita Latifi'ye yalancı şahitlik yapma ve milli futbolcuya itiraf atma gerekçesiyle 70 saat sosyal hizmetlerde görev yapma cezası verildi. La Gazzetta dello Sport "Yalan söylemiş! Hakan’ı suçlayan şarkıcı cezalandırıldı" başlığı ile yer verdiği haberde, hamile kaldığını iddia ederek Milan'lı futbolcudan para talep eden ve bu olay sonrasında kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Latifi'nin iftira attığı ortaya çıktı.

Hakan Çalhanoğlu, "Yakın bir arkadaşlığımız oldu. Birlikte de olduk. Ama ilişki sırasında hep dikkatli davrandım ve korundum" dedi. Hakan Çalhanoğlu eski sevgilisiyle yaklaşık 10 kez birlikte olduğunu ve daha sonra ilişkilerinin bittiğini anlattı. Latifi’nin de hamile kalmadığı ortaya çıkmıştı. Sanık Latifi’nin avukatı duruşma sonrası gazetecilere, “Çalhanoğlu’nun 10 kez birlikte olduğu müvekkilimle her seferinde korunduğu konusunda şüpheliyim” dedi.

gecce.com
 5 Ocak 2018 Cuma Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri?5 Ocak 2018 Cuma Reyting Sıralamasında Üst Sıralar…

5 Ocak 2018 Cuma Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri?5 Ocak 2018 Cuma Reyting Sıralamasında Üst Sıralar…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.