Kanal V
''Özge İçin Projeymişim''

''Özge İçin Projeymişim''

Altı yıllık sevgilisi Özge Ulusoy’la nisan ayında yollarını ayıran Hacı Sabancı, ünlü mankenin telefonunda kendisi hakkındaki mesajları görünce hemen ayrılık kararı aldığını açıkladı.

AŞK, İHANET, NEFRET

Eski sevgilisi Özge Ulusoy’un telefonundaki yazışmaları gören Hacı Sabancı, nefret ve hakaret içeren mesajlarla birlikte ayrılığın perde arkasını ilk kez HT Kulüp'ten Reşit Özet'e anlattı.

Densa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Sabancı, altı yıllık model sevgilisi Özge Ulusoy’la geçtiğimiz nisanda yollarını ayırmıştı. Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy’un ilişkisinin bitmesiyle ilgili geçtiğimiz gün sosyal medyada bir dedikodu yayıldı.

İddiaya göre, Hacı Sabancı sevgilisi Özge Ulusoy’un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları görmüş.

İlişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı’nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Ulusoy’un annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Hacı Sabancı o an ilişkisini bitirme kararı almış.

 

 

 

‘YAZIŞMALARDA KÜFÜR VE NEFRET VARDI’

Bu iddiayla ilgili sadece HT Kulüp’e içini döken Hacı Sabancı, ilişkisine neden nokta koyduğunu anlattı: “Nisanın ilk haftası Londra’ya tatile gittik. Özge’nin uykusu geldiği için erkenden uyudu ben de normalde Özge’nin telefonuna bakmam ama o gün içimden bir ses bakmamı söyledi. Whatsapp mesajlarını görünce beynimden vurulmuşa döndüm. 

Özge’nin, bir sırdaşıyla yaptığı ailem ve yakınlarım hakkında küfür, yalan ve hakaret içeren mesajlarını okudum. O an ayrılmaya karar verdim. Mesajların hiçbiri masumiyet içermiyordu.

Mesajlarda ‘Beni istemiyorlar, çok üzülüyorum’ gibi şeyler yazmıyordu. Direkt, planlama, hakaret ve nefret içeriyordu. Yazışmaları okuyunca Özge’nin beni sevmediğini anladım. Aileme hakaret etmişti. Ben onun için bir projeymişim, meğer benden nefret ediyormuş’’ şeklinde konuştu.

​​​​​​​

İLK UÇAKLA İSTANBUL'A DÖNDÜ

Sabancı, bütün bu yaşananların ardından olay gecesinin sabahında her şeyi Ulusoy’un yüzüne vurduğunu, Ulusoy’un hiçbir cevap veremediğini ve söyleyecek bir sözünün olmadığını söyledi. Hacı Sabancı, kendisinden nefret ettiğini öğrendiği sevgilisini otel odasında bırakarak ilk uçakla İstanbul’a döndü.

Altı yıllık sevgilisi Özge Ulusoy’dan nisanda ayrılan Hacı Sabancı, ayrılmaya nasıl karar verdiğini ilk kez HT Kulüp’e anlattı. Ulusoy’un telefonundaki yazışmalarını görünce gözlerine inanamayan Hacı Sabancı, kendisi, ailesi ve yakın dostları hakkında yapılan planlama, nefret ve hakaret içeren mesajları gördüğü an ayrılmaya karar verdiğini söyledi.

Hacı Sabancı, Londra tatilini zehir eden model sevgilisi Özge Ulusoy’un kendisini bir proje gibi gördüğünü, geçmişte Ulusoy’un hem kariyer hem de kişisel çıkar amaçlı kendisini kullandığını dile getirdi.

Eski sevgililer sık sık yurtdışına tatile gidiyordu.

"GELİNLİK GÖRÜNCE HEYECANLANMIYORUM"

Önceki gün Antalya’da bir gelinlik defilesine katılan Özge Ulusoy sorular üzerine, “Artık gelinlik görünce heyecanlanmıyorum. Ailemden evlen diye bir baskı yok. Evliliğe soğuk değilim ama bunu zaman gösterecek” diye konuştu

Öte yandan, 'Duymayan Kalmasın' programının sunucularından Seren Serengil dün çıkan haberler üzerine Özge Ulusoy'u aradığını söyledi. Serengil "Dün Özge'yi aradım telefonu açtıktan sonra hıçkıra hıçkıra ağladı, konuşamadı" dedi.

 Özge Ulusoy, skandal bir açıklama yaptı. Hacı Sabancı'dan ayrılan Ulusoy, "Mankenler fakirlerle mi çıksın?" diyerek ilişkilerinde aşkı değil parayı…

Güzelliğinin ve fiziğinin her zaman doğal olduğunu söyleyen manken Özge Ulusoy'un estetiksiz fotoğrafı çıktı. Gören şoke oldu.

Son dönemlerde çapkınlıklarıyla gündeme gelen Hacı Sabancı, eğlence mekanında birlikte eğlendiği üç güzelle teknesinde görüntülendi.

Ahu Yağtu Hacı Sabancı ile aşk mı yaşıyor? Özge Ulusoy'un yakın arkadaşı olan Ahu Yağtu'nun Hacı Sabancı ile aşk…

Gece saatlerinde Aslıhan Doğan ile ayrıldığını söyleyen Arda Turan'ın Özge Ulusoy ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Son olarak Arda Turan'la aşk yaşadığı haberleri ile gündeme gelen Özge Ulusoy, önceki akşam eğlendiği mekanın mal kabul bölümünden…

Uzun süre aşk yaşayan çiftin ayrılık nedenleri açığa çıktı.Hacı Sabancının sözleri can yakan tarzdaydı.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.