Kanal V
Özcan Deniz'den Hamile Sevgilisine Duygusal Jest

Özcan Deniz'den Hamile Sevgilisine Duygusal Jest

Şimdilerde 'İstanbullu Gelin' dizisinde boy gösteren Özcan Deniz, hamile sevgilisi Feyza Aktan ile sosyal medya hesabından bir video paylaştı.

45 yaşındaki Özcan Deniz, 1 yıldır beraber olduğu 25 yaşındaki sevgilisi Feyza Aktan'la evlenmeye hazırlanıyor. Şu sıralar babalık heyecanı yaşayan Deniz, 1.5 aylık hamile olan sevgilisiyle önümüzdeki günlerde nikâh masasına oturacak.

YURTDIŞINDA EVLENMEYİ PLANLIYORLAR 

Başrolünde oynadığı 'İstanbullu Gelin' dizisinin yoğun çekim temposu nedeniyle henüz nikâh tarihi alamayan Özcan Deniz, çekimlerden bulduğu ilk fırsatta Feyza Aktan'la yurtdışında evlenmeyi planlıyor. Çift, set yoğunluğu nedeniyle yurtdışına çıkmaya fırsat bulamazsa, Türkiye'de aile içinde yapılacak sade bir merasimle nikâh defterine imza atacak.

BÜYÜK MUTLULUK YAŞIYOR 

Özcan Deniz'in yakınlarına baba olacağı için büyük mutluluk yaşadığını söylediği öğrenildi.

VİDEO PAYLAŞTI 

Son zamanlarda mutluluğuyla gündeme gelen Özcan Deniz, önceki gün Instagram hesabından sevgilisi Feyza Aktan ile bir video paylaştı.Kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi ile uzun süredir beraber olan Özcan Deniz'in sevgilisinin 2,5 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Özcan Deniz'in bir süredir birlikte olduğu kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan'ın hamile olduğu iddia edilmişti. Özcan Deniz…

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.