Kanal V
Neslihan Atagül'ün Takma Saçsız ve Makyajsız Halini Gören Şoke Oldu

Neslihan Atagül'ün Takma Saçsız ve Makyajsız Halini Gören Şoke Oldu

Güzel saçlarıyla herkesin beğenisini kazanan Neslihan Atagül, takma saçlarını çıkarıp makyajsız yakalanınca herkes şoke oldu.

En son Kara Sevda dizisinde sergilediği başarılı performans ile hafızalara kazınan Neslihan Atagül'ün saçları o kadar beğeniliyordu ki şampuan reklamlarında bile oynadı. Ancak Atagül'ün saçlarında takma saçlarda varmış.

MAKYAJLA BAMBAŞKA BİRİ OLUYOR

Neslihan Atagül'ün cansız saçlarının yanı sıra makyajsız hali de görenleri hayreyte düşürdü. Atagül, makyajla resmen başka biri oluyormuş.

Neslihan'ın makyajlı ve makyajsız hali:Maldivler'de denziin ve güneşin tadını çıkaran Hadise, instagram'da cesaret isteyen bir paylaşımda bulundu.

Adriana Lima'nın sosyal medyadan kendisini takibe alan Metin Hara'nın eski sevgilisi Beste Kökdemir'i engellediği ortaya çıktı.

Şarkıcı Alişan, nişanlısı Eda Erol'la ayrıldığıyla ilgili iddiaları doğruladı. "Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri"…

Çapkınlıklarıyla ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in yeni sevgilisi, 22 yaşındaki konservatuvar öğrencisi Esra Erdoğan.

Ebru Şallı'nın bir dönem aşk yaşadığı evli sevgilisi Uğur Akkuş'un eşinden şaşırtan iddia...

İstanbul Nişantaşı’ndaki ünlü bir kafenin müşterileri, şahit oldukları manzara karşısında büyük şok yaşadı. Bir kadın, kafe masasında bir başka…

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.