Kanal V
Murat Başoğlu Suskunluğunu Bozdu

Murat Başoğlu Suskunluğunu Bozdu

Evet eşimi aldattım ve çok pişmanım.Fakat ...

Teknede bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları olay yaratan Murat Başoğlu suskunluğunu bozdu. Ünlü sunucu, “Evet eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil” dedi.

Teknede bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları olay yaratan Murat Başoğlu suskunluğunu bozdu. Ünlü sunucu, “Evet eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil” dedi.MURAT Başoğlu, UçanKuş TV’den Anılcan Tanrıyar’a konuştu. Eşini aldattığını itiraf eden sunucu, teknede birlikte olduğu kadının yeğeni Burcu Kabadayı olmadığını öne sürdü:

“Evet, eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil. O gün o da teknedeydi, fakat fotoğrafların çekildiği koya gitmeden önce Burcu’yu bıraktık. Ve o koyda çekilen fotoğraflarda Burcu yok, bunu yargı kanıtlayacak. O teknedeki asla Burcu değil. Burada planlı bir saldırı var. O kişinin Burcu olduğuna inandırmaya çalışıyorlar insanları. Bunun arkasındaki kişiler ne olur ortaya çıksın. Ama maalesef bir başkası var, karımı aldattım ve bundan çok pişmanım.”

‘Arkamdan bıçaklandım’

Murat Başoğlu, önceki gün ortaya çıkan toplantı tutanakları hakkında da konuştu; ortağı Burç Ayti’nin, Burcu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatıyla görüştüğü o toplantı hakkında şöyle dedi: “Şoktayım, arkamdan bıçaklandım. Buna kumpas değil de ne denir? Spor salonunun yüzde 60’ı benim ve Burcu’nundu. Fakat çıkan haberlerin ardından ortağım bana durmadan mesaj attı ‘Hisselerini devret, çok tepki var’ diye. Ben de hiç para almadan hisselerimi devrettim. Şu anda hiçbir şeyim kalmadı. Bu çıkan belgeler, kumpası gösteriyor.”

Başoğlu, kendisine yönelik tepkiler hakkında şunları söyledi: “Çocuğumu okuldan almak zorunda kaldım. Eşim de beni boşadı. Aylardır sokağa çıkamıyorum.”

Sunucu, “Kendime zarar verecek raddeye geldim. İnsanlar benim ölmemi istedi. Beni taşlamak istiyorlarsa ilk taşı günahsız olan atsın. Bana soru sormadan yanlış haber yaptılar. Bugüne kadar sustum, bu işin arkasında neler olduğunu anlayabilmek için konuşmadım. Bu belgeler bu işin arkasında neler olduğunu, başka şeyler olduğunu gösteriyor” dedi.

Murat Başoğlu, FETÖ ile bağlantısı olduğu yönündeki haberlere de yanıt verdi: “Bir kuruş param kalmadı. Her şeyi eşim aldı. Bir bağlantım olsa param olmaz mıydı?”

Başoğlu, “Eşinize söylemek istediğiniz bir şey var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Bazen söyleyecek bir şey kalmıyor. Ben kötü biri değilim. Belki bir gün beni affeder.”Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı öz yeğeni ile teknede görüntülenen sunucu Murat Başoğlu hakkında soruşturma başlattı.

Murat Başoğlu, yeğeni Burcu Başoğlu ile yaşadığı yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından, gelen tepkilere daha fazla dayanamayıp Türkiye'yi terk…

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında soruşturma başlatılan ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun iki gün önce ifade verdiği ortaya çıktı.

Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu’nun bir teknede öpüşürken çıkan fotoğrafların aslında video kaydı olduğu ortaya çıktı.

BODRUM Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında ’hayasızca hareketlerde bulunmak’ suçundan soruşturma başlatılan sunucu Murat Başoğlu’nun ardından yeğeninin de ifade verdiği…

Yeğeni Burcu Başoğlu ile skandal ilişkisiyle tepki çeken Murat Başoğlu ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Burcu Kabadayı'nın öz amcası Murat Başoğlu ile aldattığı Selçuk Kabadayı Posta'ya birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu

Yeğeni Burcu Başoğlu ile ilişki yaşadığı için hayasızca davranışlarda bulunmak suçundan davası açılan Murat Başoğlu hakkındaki iddianame kabul edildi.

Öz yeğeni ile öpüştüğü iddia edilen görüntüler kamuoyunda şok etkisi yaratan ve Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hakkında hazırlanan iddianame Bodrum…

Kaynak: Hürriyet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.