Kanal V
Meleklerin Geleceği Garanti Değil!

Meleklerin Geleceği Garanti Değil!

Model olarak kariyer yapmak isteyen bütün genç kızların hayallerini süsleyen Victoria's Secret podyumu, uzaktan bakıldığında sanıldığı gibi bir cennet değil.

Öncelikle o defile için seçilmek mucizenin diğer adı.. Seçildikten sonra defileye hazırlanmak ise kelimenin tam anlamıyla askeri bir disiplin gerektiriyor. Ama bu kadar da değil. Bu defileye birkaç kez çıkan hiçbir modelin geleceği garantide değil. Çünkü firma, zamanı geldiğinde, altından kanatlar taktığı modellerle bile yolunu ayırabiliyor.Hem de ilginç yöntemlerle. Yani bir başka deyişle "melekler de işten çıkarılabiliyor."

"O nasıl oluyor?" derseniz, işte böyle. Bir zamanlar adı Victoria's Secret ile özdeşleşen birçok model, sözleşmesi yenilenmediği için kendine başka podyumlar aramak zorunda kaldı. Ebette aralarında kendi isteğiyle ayrılan bazı istisnalar da var.

Firma ile sözleşmesi yenilenmediğinde büyük olay olan modellerden biri Miranda Kerr. Önceleri firmanın yöneticileri Kerr ile yollarını ayırdıklarını çeşitli şekillerde yalanladılar. Kerr'in uluslararası sözleşmelerinin onu kendilerinden uzaklaştırdığını ileri sürdüler.

Kerr, o dönemde 30 yaşındaydı. Daha sonra başka firmaların tanıtım yüzü oldu. Önceleri sözleşmesinin yenilenmemesi onu üzse de sonradan işini başka mecralarda sürdürdü.

Gisele Bundchen firmanın en gözde mankenlerinden biriydi.Firma sözleşmesini bitirdiğinde henüz 26 yaşındaydı.

Melekler de işten çıkarılır

 

 

Melekler de işten çıkarılır

 ANTALYA’NIN TURİZM BELDESİ BELEK’TE DOSSO DOSSİ DEFİLESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. DEFİLE ÖNCESİ BASIN TOPLANTISINA KATILAN MAHKENLER , VİCTORİA’S SECRET’İN ÜNLÜ TOP…

Kendi türünden balıklarla geçinemeyen, 40 cm’lik agresif ama sevimli mavi halklı melek balığı ziyaretçi akınına uğruyor. İstanbul'daki bir akvaryumda…

MURATPAŞA BELEDİYESPOR KADIN HENTBOL TAKIMI, YENİ SEZONU İZMİR'DE AÇACAK. YENİ SEZONA İDDİALI BİR KADRO HAZIRLAYAN ANTALYA EKİBİ, 8-10 EYLÜL…

MURATPAŞA BELEDİYESPOR KADIN HENTBOL TAKIMI, YENİ SEZONU AÇIYOR. ANTALYA EKİBİ, TÜRKİYE KUPASI İLK TUR MAÇLARI İÇİN İZMİR'DE BOY GÖSTERECEK.

Muratpaşa Belediyespor, Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 1'inci tur maçlarında 2'de 2 yaparak bir üst tura yükseldi.

Metin Hara ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren dünyaca ünlü model Adriana Lima, aralık ayında düzenlenecek Victoria's Secret defilesine…

Victoria's Secret'ın kıdemli meleklerinden Alessandra Ambrosio, büyük şov öncesi enerji topluyor.

Antalya’da işsiz olduğunu ve kalacak yeri olmadığını iddia eden genç üst geçide çıkarak elinde benzin bidonuyla intihar girişiminde bulundu.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.