Kanal V
Kıvanç'a Dev Görev!

Kıvanç'a Dev Görev!

Kıvanç Tatlıtuğ, dünyada büyük ses getiren ‘Prison Break’ dizisinin Türkiye uyarlamasında rol alacak. Dizinin yapımcılığını yine Ay Yapım üstlenecek.

Kıvanç Tatlıtuğ'un dünyada büyük ses getiren ‘Prison Break’in Türkiye uyarlamasında oynayacağı iddia edildi. 

Kıvanç Tatlıtuğ'dan ‘Prison Break’ sürprizi!Kıvanç Tatlıtuğ, dünyada büyük ses getiren ‘Prison Break’ dizisinin Türkiye uyarlamasında rol alacak. Dizinin yapımcılığını yine Ay Yapım üstlenecek.Foto Galeri - 28.12.2017 13:351Kıvanç Tatlıtuğ'un dünyada büyük ses getiren ‘Prison Break’in Türkiye uyarlamasında oynayacağı iddia edildi.2Bu iddiayı Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu köşesinde paylaştı.3İşte Eyüboğlu'nun köşesinde paylaştığı o kısım...4"Ay Yapım, Amerika’nın ünlü dizilerinden ‘Prison Break’i çekmeye karar verdi ve ilk görüşmeyi FOX Türkiye’yle yaptı. Ay Yapım ve Kıvanç Tatlıtuğ, FOX’la prensipte anlaşıp, el sıkıştı, iş sözleşmenin imzalanmasına kaldı.
 

Ancak Tatlıtuğ gibi bir ismi FOX’a kaptırmak istemeyen kanallar oyuncuya, son anda reddedemeyeceği kadar para, kaçırmak istemeyeceği kadar cazip bir proje sunarsa veya FOX Türkiye ile Ay Yapım arasında sorun çıkarsa ‘Prison Break’in Türkiye adaptasyonu tarih olur.

Çünkü ‘Prison Break’ın hakları diziyi Amerika’da yayınlayan FOX News Corporation’da… Aksi halde sonbaharda başlayacak yeni yayın döneminde Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Prison Break’le FOX’un yeni starı olur."

 

gecce.com

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, teknoloji bağımlılığı konusunda da uyarılarda bulunarak , “Bu çok ciddi bir uyuşturucu müptelasıdır, uyuşturucu müptelası olmaktan gençliğimizi…

O Ses Türkiye yarışmasının sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı, Dominik'te Survivor çekimlerinin başlamasından dolayı yerini o isme bıraktık.

Antalya’da ticari valiz ve çanta dolandırıcılığı yaptığı iddia edilen iki şüpheli gözaltına alındı.

Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim döneminin başlamasının ardından tecrübeli teknik adam ekibini Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplamaya başladı. Hasan Şaş'dan…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.