Kanal V
İşte Benim Stilim Simay'ın estetiksiz hali

İşte Benim Stilim Simay'ın estetiksiz hali

İşte Benim Stilim'in şampiyonlarından biri Simay Tokatlı. Simay Tokatlı hem tarzı hem kişiliği ile dikkatleri üzerine topladı. Ardından aynı şekilde sosyal medya fenomeni oldu. Simay Tokatlı'nın eski haline dair bir fotoğraf ortaya çıktı. Simay Tokatlı'da estetik var mı yok mu yorum size ait.

İşte Benim Stilim kendi ünlülerini çıkarmaya devam ediyor. Hem tarzları hem bakımlı halleriyle dikkatli çeken yarışmacılar sosyal medya üzerinden binlerce takipçi ediniyor, ünlerini ün katıyorlar.

 

SİMAY TOKATLI KİMDİR? Daha önce de farklı bir formattaki yarışmayla gündeme gelen Simay Tokatlı,1993 Ankara doğumludur.

 

Çocukluktan beri en büyük hayalinin moda ikonu olmak olduğunu ifade eden güzel yarışmacı, bu amacını gerçekleştirmek amacıyla İzmir Ekonomi Üniversitesinde Moda Tasarım’ı eğitimi görmektedir. 1,75 boyunda ve 58 kiloda olan yarışmacı, daha önce katıldığı “Fenomen” isimli yarışma programında gezmeyi ve eğlenmeyi çok sevdiğini ayrıca arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlandığını ifade etmiş.Güzelliği ve farklı kişiliği ile dikkatleri çeken Simay Tokatlı, iddialı sözleriyle oldukça gündemde . 

Ancak Simay Tokatlı'nın geçmiş yıllara ait bir fotoğraf ortaya çıktı. Şimdiki halinden daha farklı görünen Simay Tokatlı'da estetik var mı yok mu yorum sizin...

 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.