Kanal V
Hande Yener İsyan Etti!

Hande Yener İsyan Etti!

Hande Yener, Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nu hedef alarak " Bana yalancı muamelesi yapanlar, bu iddialarını Türk mahkemelerinde ispatlayacaklar" dedi.

Hande Yener ile Seren Serengil olayında sular durulmuyor. İki tarafta olayı yargıya taşıdı ve birbirlerinden şikayetçi oldu. Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Duymayan Kalmasın' programına bu sabah Gezegen Mehmet (Mehmet Akbay) konuk oldu. Elinde müzik listeleriyle gelen Mehmet Akbay canlı yayında en çok dinlenen ve satın alınan şarkı ve albümleri açıkladı. Hande Yener bu listelerin hiçbirinde ilk 10'da yoktu. 

İşte Hande Yener'in cevabı,

Yapılan bu yayının ardından Yener, Instagram hesabından Telifmetre ve Radiomonitör'e ait listeleri paylaştı. İki listede de Hande Yener ilk sırada yer alıyordu. Yener paylaşımın altına şunları yazdı:

"Bu listeyi de ne yapmak isteseniz yapın! Yalancılara ve iftiracılara dava açıldı zaten. Bana yalancı muamelesi yapanlar, bu iddialarını Türk mahkemelerinde ispatlayacaklar. O süper kaliteli programınıza sizin iddianızın muhataplarını yani Radyomonitörün ve Telifmetrenin sahiplerini çağırın. Tabi eğer cesaretiniz varsa! Onlar da eğer arayıp çağıranı kaale alırlarsa!" 
 

gecce.comTelevizyon ve radyolarda en çok çalınan şarkıcı listesinin başında yer alan Hande Yener, üçüncü sıradaki Demet Akalın’ın adını yok…

Dün gece 2017'nin en büyük skandallarından biri daha yaşandı! Bu sefer olay Hande Yener ve Seren Serengil arasında çıktı!…

Son zamanlarda eşi Reza Zarrab ile sık sık gündeme gelen Ebru Gündeş, kızı Alara'nın etkilenmemesi için...

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.