Kanal V
Dünyaca Ünlü Yönetmen Türk Oyuncularla Görüştü

Dünyaca Ünlü Yönetmen Türk Oyuncularla Görüştü

’İnci Küpeli Kız’ filmi ile dünya çapında tanınan İngiliz yönetmen Peter Webber, İstanbul’da Gönül Nagiyeva ve Kaan Urgancıoğlu ile görüştü.


’Hannibal Doğuyor’, ’10 Milyar’, ’İmparator’ gibi birçok filmin yönetmenliğini yapan ve 3 dalda Oscar, 2 dalda da Altın Palmiye’ye aday gösterilen ’İnci Küpeli Kız’ filmi ile dünyaca tanınan İngiliz yönetmen Peter Webber, sürpriz bir İstanbul ziyareti gerçekleştirdi. Weber, İstanbul’da Türk oyuncular Gönül Nagiyeva, Kaan Urgancıoğlu ve menajer Gizem Oğuz ile görüştü. İstanbul’da bir kafede ünlü Türk oyuncularla çektirdiği fotoğrafı instagram hesabından paylaşan Peter Webber’in çok sayıda takipçisi ‘Yeni bir film projesi mi?’ şeklinde yorumlar yazdı. Oyuncu Gönül Nagiyeva da instagram hesabından ‘Teşekkürler sevgili yönetmenim’ yazarak Peter Webber’le çektirdiği fotoğrafı paylaştı.
Ünlü yönetmen İstanbul’a ve Türk misafirperverliği ve yemeklerine hayran kaldığını belirterek İstanbul’a mutlaka geri geleceğini belirtti.
 Cumhuriyet gazetesi internet sitesi Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven, bu sabah gözaltına alındı. Oğuz Güven, gözaltına alındığını saat 07.15'te…

Oscar Ödüllü ABD'li yönetmen John Avildsen, pankreas kanseri nedeniyle 81 yaşında hayatını kaybetti.


HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.