Kanal V
Deniz Seki'nin Umre Dönüşü Samimi İtirafları!

Deniz Seki'nin Umre Dönüşü Samimi İtirafları!

Önceki gecce Umre'den dönüş yapan Deniz Seki, "Huzurla döndüm” dedi.

Nişanlısı Faruk Salman'dan ayrılır ayrılmaz Umre'ye giden Deniz Seki, önceki gece 4 bavul ve 6 koli ile dönüş yaptı.

Deniz Seki 2.5 yıl hapis yattıktan sonra 5 Haziran’da özgürlüğüne kavuşmuştu. Bu süreçte kendisine destek olan nişanlısı Faruk Salman’dan ayrılmıştı. “Ruhumu arındıracağım” diyerek Umre’ye giden Deniz Seki 2 gün Mekke, 2 gün Medine’de kaldı.

Önceki gecce 4 bavul ve 6 koli ile yurda dönen Deniz Seki zemzem suyu, hurma ve tespih getirdi. Faruk Salman ile ilgili sorulara cevap vermedi.

“Arınmak, sırtımdaki yükleri bırakmak için gittim. Huzurla döndüm” dedi. Deniz Seki’yi yakınları ay çiçekleri ile karşıladı.

 

Deniz Seki menajeri Özgür Aras ile gittiği Umre’den 4 bavul, 6 koliyle döndü'Uyuşturucu temin etmek' suçundan tutuklanan Deniz Seki tahliye olmak için gün sayıyor.

5 Haziran'da cezaevinden çıkacak olan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin kitabı, 15 Mayıs'ta piyasaya çıkacak.

İsmail Küçükkaya, Deniz Seki'nin tahliye edilmesinin ülkenin en önemli olayı gibi sunmanın habercilik olmadığını söyledi.

2,5 yıllık cezaeindeki tutukluluğunun ardından özgürlüğüne kavuşan Deniz Seki basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı.

Deniz Seki uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 2,5 yıl hapis yatmıştı. Bu sürede sevgilisi Faruk Salman, Seki'yi beklemişti. İkili evlilik…

Kısa bir süre önce ayrılan Deniz Seki ve Faruk Salman barıştı. Salman, dün akşam sevgilisinin verdiği konseri izleyenler arasındaydı.

Deniz Seki, annesi Güler Seki ve nişanlısı Faruk Salman’la çektirdiği fotoğrafı “Kızını sabırla göğsüne basan annem” notuyla sayfasında paylaştı.

Şarkıcı Deniz Seki, hastane ziyaretlerine açıklık getirdi.

Nişanlısı Faruk Salman'la evlilik kararı alan Deniz Seki'nin düğün tarihi belli oldu.

Deniz Seki’ye Akşam Gazetesi’nin üst yönetiminden veto geldi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.