Kanal V
Deniz Seki Sonunda Konuştu ''O Benim Aşkımdı''

Deniz Seki Sonunda Konuştu ''O Benim Aşkımdı''

Güzel şarkıcı Deniz Seki, eski nişanlısı Faruk Salman’la ayrılıkları hakkında konuştu.

Faruk Salman’dan ayrılır ayrılmaz Umre'ye giden Deniz Seki, Umre dönüşü kardeşiSerkan Seki’nin düğününde boy gösterdi. Ünlü şarkıcı, düğün sırasında eski nişanlısı Faruk Salman’la ayrılıkları hakkında konuştu.

Deniz Seki, önceki akşam kardeşi Serkan Seki'yi evlendirdi. En az kardeşi kadar heyecanlı olan şarkıcı, Faruk Salman’la ayrılığı hakkında sessizliğini bozdu.

 

 

Seki, “Bugünü benim nikahım olarak biliyordunuz ama olmadı. Biz Faruk’la çok uzun yıllar önce tanıştık. O benim ilk aşkımdı. Kaç kez ayrılıp barıştık bilmiyorsunuz. Ben yaralıyım. Canımı acıtmayın üzülecek yanım kalmadı artık" dedi.

 

47 yaşındaki şarkıcı, "Olaylar çok çarpıtıldı, kendisi de gereksiz bir açıklama yaptı. Canı sağ olsun, her zaman benim için kıymetli olacak" ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: gazetevatan.com.trKısa bir süre önce ayrılan Deniz Seki ve Faruk Salman barıştı. Salman, dün akşam sevgilisinin verdiği konseri izleyenler arasındaydı.

Deniz Seki, annesi Güler Seki ve nişanlısı Faruk Salman’la çektirdiği fotoğrafı “Kızını sabırla göğsüne basan annem” notuyla sayfasında paylaştı.

Şarkıcı Deniz Seki, hastane ziyaretlerine açıklık getirdi.

Nişanlısı Faruk Salman'la evlilik kararı alan Deniz Seki'nin düğün tarihi belli oldu.

ANTALYA’DA EKİM AYININ SON HAFTASI OLMASINA RAĞMEN SICAK HAVAYI FIRSAT BİLEN VATANDAŞLAR VE TATİLCİLER SAHİLLERE AKIN ETTİ. SAHİLE GELEN…

Deniz Seki’ye Akşam Gazetesi’nin üst yönetiminden veto geldi.

Önceki gecce Umre'den dönüş yapan Deniz Seki, "Huzurla döndüm” dedi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.