Kanal V
Demet Akalın'a Şok İddia

Demet Akalın'a Şok İddia

Laf Bende Kalmasın programında Demet Akalın'ın hayranına hediye ettiği çizmeyi geri istemesi konusu tartışıldı. Tartışma devam ederken program sunucularından Elif Güvendik, Demet Akalın'ın da zamanında kendisine gelen hediyeyi Işın Karaca'ya verdiğini açıkladı.

Mehmet Coşkundeniz, Yeşim Salkım ve Elif Güvendik'in sunduğu Laf Bende Kalmasın programında bu konu tartışılırken program sunucularından Elif Güvendik, Demet Akalın'la ilgili dikkat çekici bir haber paylaştı.

Elif Güvendik, Demet Akalın’ın yaptığı hareketin çok da doğru olmadığını söyleyerek "Gerçekten samimi olsaydı böyle bir çıkış yapmazdı çünkü kendisi de bir başkasından gelen hediyeyi sadece paketini değiştirerek Işın Karaca’ya hediye etmiş bir insan" şeklinde açıklamada bulundu.

Elif Güvendik sözlerine şöyle devam etti: “Hatta bunun ortaya çıkmasının ardından aralarında bir fatura tartışması da oldu. Demet Akalın, Işın Karaca’ya hediyenin faturasını gönderebileceğini söyledi.”

 

 

kaynak:uçankuş.com8 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 8 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sıralamasında…

8 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 8 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sıralamasında…

9 Ocak 2018 Salı altın fiyatları. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, cumhuriyet altını fiyatları şu şekilde.

SERBEST PİYASADA GÜNCEL DOLAR FİYATLARI, DÜŞÜŞ VE YÜKSELİŞ HABERİMİZDE.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.