Kanal V
Caner'e Eski Eşi Asena'dan Talisca Göndermesi!

Caner'e Eski Eşi Asena'dan Talisca Göndermesi!

Asena Atalay, Talisca'dan dayak yediği öne sürülen eski eşi Caner Erkin'e "Talisca'nın attığı son golü gördüm, harika" sözleriyle göndermede bulundu.

Asena Atalay'ın takım arkadaşı Talisca'dan dayak yediği konuşulan eski eşi Caner Erkin'e göndermede bulunduğu iddiası sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

"TALİSCA'NIN SON GOLÜ HARİKA"

Fenerbahçeli olduğu bilinen Asena Atalay, "As Marca" adlı bir kullanıcının iddiasına göre, Kral TV'de "Fenerbahçe dışındaki takımları seyretmiyorum. Ama Talisca'nın attığı son golü gördüm, harika" sözlerini sarfetti. Bu paylaşım kısa süre içerisinde 700 retweet, 3500 de beğeni aldı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta Trabzonspor'la 2-2 berabere kalan Beşiktaş, soyunma odasında yaşanan Caner - Talisca kavgasıyla sarsılmıştı. Beşiktaş'ın ilk golünü atan Anderson Talisca, maç sonunda Caner'in kendisine "Hep kendine oynuyorsun, takım için oyna" demesine sinirlenmiş ve Caner'e uçan tekme atmıştı. Soyunma odasında gelişen bu kavgayı Şenol Güneş sonlandırmış ve taraftarı sakinleştirmişti.

İşte sosyal medyayı kasıp kavuran o paylaşım;Tan Taşçı ile aşk yaşadıkları ortaya çıkan Asena Atalay, fala iyice merak sardı. Asena'nın, boşanma döneminde sık sık gittiği…

Caner Erkin'den boşandıktan sonra büyük bir çöküntünün içine giren Asena Atalay, gittiği mekanlara bile rahatça giremiyor.

Sunucu Asena Atalay, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinden sonra eski eşi Caner Erkin'e program açılışında imalı bir göndermede bulundu.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.