Kanal V
Burcu Esmersoy, Ünlü İş Adamı ile Aşk Yaşamaya Başladı

Burcu Esmersoy, Ünlü İş Adamı ile Aşk Yaşamaya Başladı

Gönlünü Berk Suyabatmaz'a kaptıran güzel sunucu Burcu Esmersoy, bayramda sevgilisiyle günlüğü 22 bin TL olan 'Cobra King' isimli lüks yatta Ege'de romantizm yaşayacak.

Aşk hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan  Burcu Esmersoy'un şansı döndü. Aralık 2016'da kendisine evlenme teklif eden işletmeci Tuna Aksu'dan "Seninle evlenmek ve çocuk sahibi olmak istemiyorum" diyerek ayrılan Esmersoy, gönlünü iş adamı Berk Suyabatmaz'a kaptırdı.

ÜNLÜ İSİMLERLE AŞK YAŞADI

Kısa süre önce tanışan ikiliyi ortak arkadaşlarının bir araya getirdiği öğrenildi. Aralarında  Berrak Tüzünataç'ın da olduğu birçok ünlü güzelle aşk yaşayıp tasarımcı Deniz Marşan'la da evliliğin eşiğinden dönen iş adamı, jestleriyle çok beğendiği güzel sunucunun aklını başından aldı.


GİZLİ GİZLİ GÖRÜŞMEYE BAŞLADILAR

Çapkın işadamının ilgisinden etkilenen güzel sunucu da Suyabatmaz'la gizli gizli görüşmeye başladı. Öyle ki ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde iş adamının günlük 5 bin 250 euro'ya (yaklaşık 22 bin TL) kiraladığı 'Cobra King' adlı 34 metrelik guletle  Bodrum'da tatile çıktı.

VATAN ŞAŞMAZ İÇİN GELDİ

Cinayete kurban giden yakın dostu  Vatan Şaşmaz'ın  Üsküdar'daki cenaze töreninde katılmak için tatiline ara verip  İstanbul'a gelen Esmersoy, yine  Bodrum'daki aşkının yanına gitme planı yaptı.

KARAYA AYAK BASMAYACAKLAR

Ege koylarını gezip romantik anlar yaşayacak olan ikilinin bayram nedeniyle oluşacak  Bodrum'daki yoğunluktan kaçmak için de karaya ayak basmayacakları tahmin ediliyor. Çiçeği burnunda aşıkların objektiflere yakalanmamak için rotayı daha sonra Yunan Adaları'na çevireceği konuşuluyor.

BURCU TAKİP ETMİYOR

Birçok ünlü güzelle aşk yaşayan Berk Suyabatmaz, Esmersoy'u instagram'da takip ediyor. Temkinli davranan Esmersoy ise işadamını takip etmiyor.

Çiçeği burnunda aşıkların romantik anlar yaşadığı 'Cobra King' isimli 34 metrelik ultra lüks yatta toplam 4 kamara var. 1 kaptan, 1 aşçı, 1 makineci, 1 gemici ve 2 servis görevlisi olmak üzere 6 mürettebatın hizmet verdiği yatın günlük kira bedeli 5 bin 250 euro yani yaklaşık 22 bin TL...KISA SÜRE ÖNCE ÖNEMLİ BİR AMELİYAT GEÇİREN YEŞİLÇAM’IN EFSANE İSMİ AHMET MEKİN, KANAL V'Yİ ZİYARET ETTİ. KANAL V'YE YAYIN…

ABD Başkanı Donald Trump'ın göçmenlere yönelik politikalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan ünlü model Bella Hadid, "Müslüman olmaktan gurur duyuyorum" dedi.

Sanatçı İbrahim Erkal, Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunarak hastaneye kaldırıldı. Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili hastaneden yapılan açıklamada, "Son…

Ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Ali Nuri Türkoğlu, referandumda ‘evet’ oyu kullanacağını açıkladı.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.