Kanal V
Biri Kapıdan Diğeri Bacadan...

Biri Kapıdan Diğeri Bacadan...

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile bir mekanda bir araya gelen Arda Turan gece sonunda görüntü vermek istemedi. Mekan çalışanları Arda Turan'ı kaçırma operasyonu düzenlendi.

Acun Ilıcalı eşi Şeyma Subaşı önceki akşam Etiler'de bir mekanda Arda Turan ve Oğulcan Engin'le buluştu.  Gecce sonunda Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı mekanın kapısından çıkış yaparken Arda Turan ise ilginç bir yöntem tercih etti.  Magazin muhabirlerinden kaçan Turan'a çalışanlar tarafından kaçırma operasyonu düzenlendi.  Turan, personel çıkışından merdivenle yan villanın bahçesine kaçıp kendisini bekleyen taksiyle Etiler'den kaçtı.

gecce.comHakkari’nin Çukurca ilçesindeki üs bölgesine teröristler tarafından saldırı düzenlenmesi sonucu yaralı askerler olduğu öğrenildi.

Herkesin yediği içtiği kendine ama, bazen tüm bunlar kişiliğimiz hakkında küçük birer ipucu haline gelebiliyor. Sizce, içeceklere göre karakter…

Bahçelievler'de bomba yüklü bir minibüsün yakalanmasının ardından patlayıcı yüklü ikinci minibüsün de bulunduğu ortaya çıktı.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.