Kanal V
Asena Çöp Poşeti Mi Giydin?

Asena Çöp Poşeti Mi Giydin?

Kıyafeti olay, kendi olay, adeta olayların kadını Asena Atalay... Caner Erkin ile ve giydiği sıradışı absürd kıyafetleriyle tanıdık Asenayı... Hatta öyle ki bir zamanlar çizgi film kahramanı Power Ranger kostümü giyen Asena ayı kostümü ile dolaşarak herkesin diline düşmüştü.

Basının ve blogger’ların dikkatini çekmek için uygunsuz ve abartılı kıyafetler giymeyi başarıp şekilden şekle giren Asena o zamandan beri gündemde... Gerek tarzıyla gerek özel hayatıyla... Sadece giydiği kıyafetlerin farklılığıyla kendi ismini ikonlaştırıyor. İlla bir sıfat vericeksek kimine göre 'absürt' kimine göre rüküş kimine göre medyatik kalma sevdası olarak adlandırılıyor. Özgüveni oldukça yüksek olan Atalay öyle ya da böyle adından söz ettirmeyi başarıyor ve eleştirileri de umursamıyor. 

 

Siyah rugan parlak elbisesi ve kollarındaki detaylar oldukça dikkat çeken sunucuya twitterdan gelen yorumlar ise oldukça ilginçti.

 

 

 

 

 

MEDYA FARESİCaner Erkin'e dava açan ve servetinin yarısını isteyen eski eşi Asena Atalay'ın hayalleri suya düştü. Atalay ve avukatı duruşma…

Tan Taşçı ile aşk yaşadıkları ortaya çıkan Asena Atalay, fala iyice merak sardı. Asena'nın, boşanma döneminde sık sık gittiği…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.