Kanal V
Alkolu Fazla Kaçıran Ahmet Kural'dan Sıla'yı Çıldırtacak Hareket!

Alkolu Fazla Kaçıran Ahmet Kural'dan Sıla'yı Çıldırtacak Hareket!

Sıla'sız Eğlenmeye Giden Ahmet Kural, 2 Kadınla Yakınlaştı

Sevgilisi Sıla'yı almadan eğlencenin dibine vuran Ahmet Kural, gecede 2 kadınla yakınlaştı. Ahmet'in çapkınlığına Sıla'nın ne diyeceği merak konusu oldu.

Ahmet Kural, önceki akşam Karaköy'de bir eğlence mekanında eğlenirken görüntülendi. Kural'ın yanında sevgilisi Sıla'nın olmaması dikkat çekti.

2 KADINLA SAMİMİ BİR ŞEKİLDE EĞLENMİŞ

Ünlüler dünyasında son dönemde ihanetlerin ardı arkası kesilmezken, olay yaratacak bir haberde Kural'dan geldi. Şarkıcı Sıla'nın sevgilisi Ahmet Kural'ın önceki akşam Karaköy'de bulunan eğlence mekanında tanıştığı iki kadınla samimi bir şekilde eğlendiği iddia edildi.

SILA NE DİYECEK?

İddiaya göre Kural, eğlence bitince kapıda gazetecilerin beklendiğini öğrendi ve samimi olduğu iki kadını arka kapıdan çıkarıp birlikte görüntü vermek istemedi. Bu olaya sevgilisi Sıla'nın tepkisi nasıl olacak o da merak konusu oldu.TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programında, Ahmet Kural ile Sıla Gençoğlu aşkının ilk görüntüsü yayımlandı.

Sıla, Bodrum'da muhteşem bir konser verdi. Sevgilisi Ahmet Kural sakallarını keserken, Sıla'nın da saçlarını kısacık kestirdiği görüldü.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.