Kanal V
Alişan Eda Erol hakkında eski sevgili Ogan Şenyolcu'dan şoke itiraf

Alişan Eda Erol hakkında eski sevgili Ogan Şenyolcu'dan şoke itiraf

Alişan ile Eda Erol'un aşkı herkese sürpriz olmuştu. Henüz çiftin haberinin şoku atlatılamamışken Alişan ve Eda Erol 29 Haziran’da nişanlanmıştı.

Instagram'dan aşk dolu fotoğraflarını yayınlayan çiftin evlenmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak çift evlenmeye 1.5 ay kala yine sürpriz bir şekilde ayrıldı. Ortaya neden olarak bir çok iddia atıldı. Bunlardan biri Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu'nun aralarına girmesiydi. Ogan Şenyolcu konu hakkında noter imzalı itirafta bulundu. 

 

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan Alişan ve Eda Erol'un ayrılık kararı önce yalanlanmış ardından kabul etmişti taraflar. Ortaya farklı farklı iddialar atılsa da, kuşkusuz en çarpıcı olan Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu ile ilgili olan iddialardı.  İddiaya göre ayrılığın nedeni Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu. Ogan Şenyolcu dün yaptığı açıklamada ise ayrılılık nedeninin kendisi olmadığını söyledi.

 

Ayrılığın nedenlerinden biri olarak gösterilen Eda'nın eski sevgilisi Ogan Şenyolcu, Eda ile olan fotoğraflarını silmesi için 30 bin dolar teklif edildiğini itiraf etti. Noter onaylı olarak itirafta bulunan Ogan Şenyolcu'nun kendisine 30 bin dolar, yani 100 bin TL teklif edildiği, Eda ile olan fotoğrafları silmesini istediklerini söyledi. Düğüne sayılı günler kala Alişan-Eda Erol aşkı sona erdi. Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu'nun da sürece dahil olduğu iddiası…

Alişan'ın babası, Eda Erol'un sosyal medyadan ayrılık açıklaması yapmasına "Kendisini artist zannediyor galiba." diyerek tepki gösterdi.

14 Eylül 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.