Kanal V
Alişan, Canlı Yayında Çıldırdı! 'Kimseye Laf Söyletmem'

Alişan, Canlı Yayında Çıldırdı! 'Kimseye Laf Söyletmem'

Alişan, ayrıldığı nişanlısına sahip çıktı. Eda Erol'un eski sevgilisinin iddialarını duyan Alişan, "Eda hakkında kimseyi konuşturmam" diyerek sert bir tepki verdi.

Alişan, Eda Erol'la ayrılık sonrası Beyaz Tv'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına bağlanarak açıklama yaptı. "Eda Erol hakkında kimseyi kötü konuşturmam" diyen Alişan basını hassas olması konusunda uyardı.

EDA'YA LAF SÖYLEYEN KARŞISINDA BENİ BULUR

Alişan, 'Söylemezsem Olmaz' parogramına bağlanarak ilişkisi hakkında çok sert konuştu. "Eda Erol'a laf söyleyen karşısında beni bulur. Lütfen artık laf söylemeyin, yeter!" diyerek eski nişanlısını korudu.

ALİŞAN, OGAN'A SERT ÇIKTI!

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Alişan'a, "O Ogan denen kişi elinde Eda ile birlikte olan fotoğraflarıyla medyayı dolaşıyor gösteriyormuş bu konuda ne diyorsun?" diye soruldu. Alişan sert çıkarak, " Medya önce bu adamın kim olduğunu daha önce ne iş yaptığını, ne yaptığını iyi araştırsın. Görecekler!" dedi.Antalya'nın Kemer ilçesinde alkolü fazla kaçıran Rus turist, kız arkadaşıyla birlikte bindiği balıkçı teknesini düz kontakla çalıştırıp denize açılmaya…

Toplu sözleşmede hizmet kollarında çalışan kamu çalışanının, mali ve sosyal hakları değişti, ek ödemeler geldi.

Aydın'ın Germencik ilçesinde 2 kişinin yaralandığı trafik kazası ardından toplanan bir grup, Aydın-İzmir Karayolu'nu trafiğe kapattı. Kaçmaya çalışan sürücü…

Şarkıcı Alişan, nişanlısı Eda Erol'la ayrıldığıyla ilgili iddiaları doğruladı. "Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri"…

İzmir’in Çiğli ilçesinde plastik dönüşüm fabrikası sahibi, disiplinsizlikten dolayı işten çıkarılan eski çalışanı tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Alişan'ın babası, Eda Erol'un sosyal medyadan ayrılık açıklaması yapmasına "Kendisini artist zannediyor galiba." diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.