Kanal V
Aleyna Tilki'den Sonra Eda Taşpınar da Yakalandı!

Aleyna Tilki'den Sonra Eda Taşpınar da Yakalandı!

Manken Eda Taşpınar'ın sosyal medyadan paylaştığı bazı fotoğrafların kendisinin olmadığı ortaya çıktı.

Sosyal medyayı etkili kullanan Eda Taşpınar paylaştığı renkli fotoğraflarla dikkat çekiyor. 500 bini aşkın takipçisi bulunan Taşpınar'ın bazı fotoğrafları kendisiymiş gibi paylaştığı ancak karelerdeki kişilerin kendisi olmadığı anlaşıldı.

 

Geçen günlerde Eda Taşpınar'ın "Gece denize girmeden yaz bitmez" notuyla paylaştığı fotoğrafı Instagram'dan başka kullanıcının günler önce paylaştığı ortaya çıkmıştı.Şimdi ise Eda Taşpınar'ın denizin içinden yaptığı bu paylaşımın da Instragram'da RAVA isimli bir kullanıcıya ait olduğu ortaya çıktı. Sosyetenin ünlü isimlerinden Eda Taşpınar, Dubai seyahatinden bol bol fotoğraf paylaşıyor. Arada beslenme ve spor yapma konusunda nasihat vermeyi…

Genç şarkıcı Aleyna Tilki Instagram'dan fotoğraf paylaştı. Tilki'nin paylaştığı fotoğrafın Alman Instagram fenomeni Frauke Hagen'e ait olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Aleyna Tilki, daha uzun süre gündemi meşgul edeceğe benziyor. Bir Alman fotoğrafçıya ait fotoğrafı kendisininmiş gibi paylaştığı ortaya çıkan…

Son dönemlerde her yaptığı olay olan Aleyna Tilki, havaalanında bagaj taşıma konveyörüne binince güvenlik birimlerinden ceza aldı.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.