Kanal V
Aleyna Tilki İsyan Bayrağını Çekti!

Aleyna Tilki İsyan Bayrağını Çekti!

Cevapsız Çınlama ve O Sen Olsan Bari şarkılarıyla Youtube'da dünya starlarıyla yarışan Aleyna Tilki, sosyal medyayı aktif kullanmaktan geri kalmıyor.

Amerika'da yabancı dilini geliştirmek için eğitim görmekte olan Aleyna Tilki, anne ve babasının boşanmasını olgunlukla karşıladığını açıklamıştı. Emrah Karaduman ile projelerine devam eden genç şarkıcı "Amerika'da parmakla gösteriliyorum." demesiyle dikkat çekmişti. 

Her fırsatta bir gün dünya starı olacağını söyleyen Aleyna Tilki, sosyal medya hesaplarını da aktif kullanıyor. Instagram hesabından yediği kahvaltıyı paylaşan haberlerle gündeme gelen Tilki, bugün Twitter hesabından yazdığı paylaşımla dikkat çekti. Tilki'nin birine gönderme yaptığı iddia edilen paylaşımda "Başarılı olabilmek için, kimseyle iyi anlaşmak zorunda değilim." yazıyordu. Aleyna Tilki, son olarak Emrah Karaduman ile yollarını ayırdığı iddia edilmiş fakat Aleyna Tilki İstanbul'a ziyaret amaçlı geldiğinde Emrah Karaduman ile görülmüştü. Aleyna Tilki'nin Emrah Karaduman ile yollarını ayırması durumunda kariyerinde kötü bir grafik çizebileceği eleştirileri gelmişti. 
 

 

gecce.comToprağa gömülü halde bulunan iki cesetle ilgili olarak adliyeye sevk edilen 15 kişiden 12’si tutuklandı.

5 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 5 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sıralamasında…

5 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 5 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sıralamasında…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.