Kanal V
Acun'dan kafa karıştıran hareket

Acun'dan kafa karıştıran hareket

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Emre Mor'u alabiliriz" açıklaması sonrası Acun Ilıcalı'nın gece yarısı milli yıldızı takibe alması kafaları karıştırdı.

Aziz Yıldırım'ın, Milli futbolcu Emre Mor'a toplamda 10 milyon euro'luk resmi teklif yaptıklarını açıklamasının ardından gece geç saatlerde Acun Ilıcalı'nın yaptığı hamle kafaları karıştırdı.

"BU TRANSFERE EN ÇOK ACUN SEVİNİR"

Dün gece yayınlanan Yüzde 100 Futbol programında konu Emre Mor transferine gelince başkan Yıldırım, detayları açıklarken; Emre Mor'un Inter'e transferinin henüz gerçekleşmediğini, Dortmund'a son bir teklif yaptıklarını (2 milyon euro kiralama bedeli + 8 milyon euro satın alma opsiyonu) ifade etti. Bunun üzerine Rıdvan Dilmen, "Bu transfere en çok Acun sevinir" şeklinde bir çıkışta bulundu.

"KAFALARI KARIŞTIRDI"

Dün geç saatlerde ise Acun Ilıcalı'nın sosyal medyada Emre Mor ve menajeri Muzzi Özcan'ı takip etmesi kafaları karıştırdı.

ACUN DEVREYE Mİ GİRDİ?

 

Bu iki isim de Ilıcalı'yı takibe başlarken, Fenerbahçeli taraftarlar Acun Ilıcalı'nın transferde devreye girdiğini belirten paylaşımlar yapmaya başladı.

 

 


Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.