Kanal V
60 Kilo Verdi! Şimdiki Halini Görünce Çok Şaşıracaksınız

60 Kilo Verdi! Şimdiki Halini Görünce Çok Şaşıracaksınız

"Hadi Be”ye konuk olan Hakan Aysev, geçirdiği tüp mide ameliyatının ardından 60 kilo verdiğini söyledi.

Emre Saygı’nın sunduğu, Youtube’da yayınlanan “Hadi Be” programına konuk olan Hakan Aysev, oyunculuğa sıcak baktığını söyledi ve yapımcılara mesaj gönderdi: “Onlar henüz beni keşfetmedi. ‘Baba’ dizisinin Türk versiyonu çekilecekti, o zaman bir teklif gelmişti ama prodüksiyon daha sonra olmadı. Dönem işinde veya bir mafya babasını seve seve oynayabilirim. Oyunculuk bana yabancı değil.”
Geçirdiği tüp mide ameliyatının ardından 60 kilo verdiğini de söyleyen ünlü operacı, “İçimden bir insan çıktı” diye espri yaptı. Aysev, sokakta karşılaştığı insanların kendisini tanımakta zorlandığını anlattı: “Geçen gün benzin alıyordum. Çocuk benzini dolduruyor, yandan yandan da bana bakıyor. 
‘Abi bir şey soracağım, senin meslek ne?’ dedi. ‘Ne oldu, birine mi benzettin?’ dedim, ‘Ya bizim bir operacı var ya, ona çok benziyorsun’ dedi. ‘Benzettiğin adama bak!’ dedim; ‘Benim bu yakışıklılığım nerede, o adam nerede!”

60 kilo verdim

Pavarotti’ye imambayıldı tarifi verdim

2007 yılında yaşamını yitiren dünyaca ünlü tenor Luciano Pavarotti’nin öğrencisi olan Hakan Aysev, sanatçının Türkiye’yi çok sevdiğini söyledi: “Hep severek anlatırdı Türkiye’yi. Biz onunla şan dersi yaparken genelde o spagetti tarifleri verirdi, ben imambayıldı tarifi filan verirdim. O da buradayken yediği yemekleri hiç unutmamıştı. Bana bol bol anlatırdı.”Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu WhatsApp artık internetsiz de kullanabiliyor. Sizin için sıralayacağımız 5 adımda internetsiz WhatsApp kullanabilme fırsatı…

Uzman Psikolog Merve Demir, çocuklarda öfke duygusuna ve saldırgan davranışlara dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

FOX Ana Haber'de spiker Fatih Portakal yine çok konuşulacak bir olaya imza attı. Portakal canlı yayında ....

uma mesajları, mübarek cuma günüde Müslümanların birbirleri arasında dua ve iyi temennilerde bulunduğu, yazılı görsel veya sesli mesajlardır. İşte…

Kaynak: Hürriyet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.