Kanal V
5 Bin Seyircisi İle Klip Çekecek

5 Bin Seyircisi İle Klip Çekecek

Ferhat Göçer yeni albümü “Bu Kalp İçinde Teksin” in ilk büyük konserini Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirecek. 7 Nisan’da sahne alacak olan sanatçı yeni klip çalışmasını da bu konserde çekeceğini belirtti.


Uzun zamandır hazırlandığı konserinde 5 bin kişi ile buluşacak olan Ferhat Göçer, bu konseri ölümsüzleştirerek yeni klibinde bu konserden görüntüleri kullanacağını belirtti. Göçer, klip şarkısını da konserde açıklayacağını belirtti.

“SEVGİ OKLARIYLA SAHNEDE OLACAĞIM”
Albümünün ilk klibini "Sen Elimden Tut"a çeken ve klipte canlandırdığı F’eros karakterini çok sevdiğini de belirten Göçer, "Bostancı sahnesine de sevgi oklarımla çıkacağım, en güzel aşk şarkıları ile bütün sevenlerimin kalplerini aşk ile dolduracağım” dedi.
(İHA)Antalya'da Manavgat İlçe Belediyesi tarafından ırmak üzerinde yaptırılan yaya köprüsünün açılışına katılan Ferhat Göçer, baygınlık geçiren hayranına sahneden inerek…

ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİ'NDE IRMAK ÜZERİNDE YAPTIRILAN YAYA KÖPRÜSÜNÜN AÇILIŞINA SANATÇI FERHAT GÖÇER KATILDI. ASIL MESLEĞİ DOKTORLUK OLAN SANATÇI, KONSER…

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, 25 yıldır yaptığı doktorluktan emekli olduğunu açıkladı.

Sağlık Bakanlığı, Ferhat Göçer'in danışmanlık görevine son verildiğini açıkladı.


HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.